Ви увійшли як Гість | Група "Гості" |  
Меню сайту
Вислови про школу
Точний час
Калькулятор
Відправити СМС
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 119
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 35 36 »

В нашій школі 19 травня 2014 року було проведено день цивільної оборони. Провів його начальник цивільної оборони об'єкту, директор школи Черкач П.І. Цей захід проходив як підсумкове заняття з практичної перевірки рівня знань та навичок, отриманих учнями упродовж року, а також у якості підготовки захисту навчального закладу до надзвичайних ситуацій. Школярі відпрацьовували навички поводження у надзвичайних ситуаціях – вихід із приміщення школи відповідно до планів евакуації під час пожежі, вибуху, розлиття небезпечних речовин. Класні керівники, медсестра школи Пелипко С.Ю., вчитель предмету "Захист Вітчизни" Чечул П.В. додатково нагадали учням правила безпечної поведінки в побуті та на вулиці. Молодші учні демонстрували навички одягання протигазу, старшокласники – правила користування вогнегасником та надання домедичної допомоги. Старшокласники показували дітлахам як правильно одягати бойовий одяг, прокладати рукавну лінію, гасити пожежу, а також продемонстрували аварійно-рятувальне обладнання, яке використовується при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 

Просмотров: 113  | Дата: 20.05.2014 | Комментарии (0)

З метою пропаганди й збереження славних українських традицій серед дітей, молоді, батьків та й просто помилувати око розмаїттям вишивок, 15 травня 2014 р. у Дихтинецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося Свято української вишиванки. У кабінетах, шкільних коридорах рясніло від святково вбраної життєрадісної малечі. Підтримали ініціативу організаторів свята всі вчителі й батьки: мами, татусі – усі вбралися в надзвичайної краси вишиванки! «Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті, - вважає директор школи Черкач П.І. – і якщо діти й батьки активно підтримали ідею проведення такого свята, то це говорить про те, що вони відчувають себе справжніми українцями, бережуть культуру, звичаї й традиції». У День української вишиванки із родинних колекцій було організовано виставку українських вишиваних рушників та сорочок. Учителі, старшокласники й батьки підготували цікаву розповідь про різновиди української національної вишивки й провели екскурсії для учнів. Запам’ятається Свято вишиванки й чудовим концертом, у якому взяли участь учителі й учні навчального закладу. На сцені звучали поезії й українські народні пісні. 

 

Просмотров: 161  | Дата: 16.05.2014 | Комментарии (0)

7 травня 2014 року у нашій школі відбулося свято краси та інтелекту «Міс Школярочка-2014» серед учениць 4-Б класу. Організувала підготовку до свята та провела його класовод Литовченко Оксана Іванівна. Вона приготувала конкурсанткам нелегкі випробування: учасниці спробували себе в ролі артисток, продемонстрували свою обізнаність у сфері різних навчальних дисциплін, свої таланти. Претендентками на звання «Міс Школярочка-2014» були: Лазорко Каріна, Тонієвич Мар’яна, Микитчук Ольга, Ковбиш Олеся, Коубіш Олена, Фокшек Інга, Ковбіш Олеся, Чвиль Тетяна, Грималюк Марія. Всі дівчатка творчо проявили себе, у кожному етапі конкурсу було виявлено неабиякі старання, кмітливість, винахідливість. З боку глядачів було відчутно значну підтримку зі сторони батьків та однокласників. Суддівська колегія на чолі із заступником директора з навчально-виховної роботи Грицюк Надією Павлівною вирішила визнати переможницями шкільного конкурсу «Міс Школярочка-2014» учениць Лазорко Каріну та Тонієвич Мар’яну! Інші учасниці отримали титули «Міс Чарівність», «Міс Ерудит», «Міс Артистичність». Висловлюємо щиру вдячність батькам класу за організацію чудового свята, за креативний підхід до справи та за теплу атмосферу!

 

Просмотров: 184  | Дата: 14.05.2014 | Комментарии (0)

Під такою назвою 7 травня 2014 року, вже вдруге на теренах Буковини, відбувся обласний етап конкурсу учнівських творів-есе та учнівська науково-дослідна конференція. Місцем проведення інтелектуальних змагань став філософсько-правововий ліцей № 2 м.Чернівці. У відкритті конкурсу взяли участь: завідувач кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та державного управління Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, керівник кафедри імені Жана Моне, доктор політичних наук, професор Анатолій Круглашов; головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, кандидат політичних наук Оксана Сакрієр; інші науковці та педагоги краю. Під час презентації робіт учні довели, що їм не байдужа доля України та її майбутнє вони бачать у європейському просторі. Роботи та виступи учасників оцінювало висококваліфіковане журі. Переможцем став учень 10 класу Кельменецького ліцею Юрій Білобрицький. ІІ місце здобула Марія Кермач, учениця 10 класу Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району 

 

Просмотров: 203  | Дата: 11.05.2014 | Комментарии (0)

Вклоняємося Вічному вогню,
Вклоняємось доземно всім солдатам,
Що міряли дороги крізь війну,
Щоб нам сьогодні мріяти й кохати.

 

Просмотров: 104  | Дата: 09.05.2014 | Комментарии (0)

Христос Воскрес!
Христос Воскрес!
Христос Воскрес! – десь пролунало,
І на душі святково стало.
Ось кошики із рушниками
Несуть до церкви із пасками.
Святково свічки засвітились,
І всі частунки освятились.
Христос воскрес – лунають дзвони.
Хай зникнуть всякі перепони!

 

Просмотров: 109  | Дата: 20.04.2014 | Комментарии (0)

Благословен той день і час,
Коли прослалась килимами,
Земля, яку сходив Тарас малими, босими ногами,
Земля, яку скропив Тарас дрібними росами-сльозами.

Кожна нація має свого пророка: поляки – Міцкевича, німці – Гете, англійці – Шекспіра, Росія гордиться своїм Пушкіним, а ми, українці, пишаємось Тарасом Шевченком. Сьогодні ж весь світ має щасливу нагоду долучитися до надзвичайно зворушливої, важливої, відповідальної події – 200-річчя від дня його народження. Роковини поета припадають на весну, коли природа пробуджується до життя, спонукає до благородних вчинків або ж змінює не лише свідомість людей, але й хід історії. «Нам треба твого голосу, Тарасе!» – саме під таким девізом проходять дні Шевченкової слави в Дихтинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вчителі та учні активно долучилися до того, щоб дух Кобзаревого слова донісся до кожного дитячого серця, щоб поетові слова стали близькими та зрозумілими всім. Учні школи прийняли участь у конкурсі обдарованої учнівської молоді «Об’єднаймося ж, брати мої». Роботу Євенчука Дмитра (9-А клас) – збірку поезій «В полоні муз» – визнано кращою. Шевченківські дні розпочалися тематичною лінійкою «У вінок шани Кобзареві», де наймолодші школярі – першокласники розповіли свої перші вірші. Вчителі-філологи та учні 10-11 класів провели науково-практичну конференцію «Ну що б, здавалося, слова…» та створили тематичну папку з числа її кращих робіт. Учні 9-11 класів захищали власні літературні проекти «Стежками Кобзаревого життя». Пам’ятаймо, що Шевченко – Апостол нашої літератури, він прийшов відкрити нам стовпи, на яких тримається людина і людський світ: Любов і Красу, Добро і Правду. 

Є в Шевченка народження дата,
Дати смерті в Шевченка нема!

 

Просмотров: 138  | Дата: 10.03.2014 | Комментарии (0)

У 2013-2014 навчальному році учні школи вибороли 45 призових місць на ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. На ІІІ (обласному) етапі завойовано чотири призових місця з таких дисциплін: 
І місце – Лікар Альона, 10-А кл. 
(українознавство, вчитель Амаркулес М.Б.); 
ІІІ місце – Труфин Віталій, 10-А кл. 
(трудове навчання, вчитель Кречун М.Т.); 
ІІІ місце – Маковійчук Оксана, 9-А кл. 
(трудове навчання, вчитель Михайлюк Н.В.); 
ІІІ місце – Космачук Ганна, 11 кл.
(українознавство, вчитель Амаркулес М.Б.); 
Непогані результати на обласних олімпіадах з астрономії та хімії показала учениця 11 класу Скидан Тетяна, Лікар Альона з німецької мови, Федюк Петро на експериментальному турі з хімії, але на превеликий жаль вони не ввійшли в число призерів. 
А Лікар Альона відстоюватиме честь області на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з українознавства. 
Щиро вітаємо всіх Вас! 

 

Просмотров: 177  | Дата: 02.03.2014 | Комментарии (0)

Великою популярністю в нашій школі користується робота екологічного гуртка «Юні друзі природи», в якому займаються 16 школярів. Керівником гуртка є вчитель біології Труфин Ярослава Василівна. Староста - Ямніцька Богдана (6 клас). На гуртку учні вивчають представників флори та фауни рідного краю, знайомляться з умовами іх існування. Тут поєднуються теоретичні матеріали із безпосереднім спілкуванням з природою – проведенням екскурсій, фенологічних спостережень, виконанням практичних та дослідницьких робіт. 

      

Гуртківці вже відзначилися участю у різних конкурсах районного та обласного рівнів, а саме: участю в обласному екологічному конкурсі «Живи, Земле!», у Всеукраїнській трудовій акції «Галерея кімнатних рослин», де вони посіли третє місце. Зараз гуртківці беруть участь у створенні екологічного проекту «Вплив сміттєзвалищ на навколишнє середовище та способи боротьби з ними». В кінці березня вони будуть представляти свою роботу на обласному конкурсі «Юний дослідник» з проектом «Вплив різного ступеня забруднення ґрунту нафтою на рослини». Сподіваємося на хороші результати!

   

Просмотров: 222  | Дата: 28.02.2014 | Комментарии (0)

9 лютого 2014 року в районному будинку культури смт.Путила відбувся районний етап ХVІІІ-го обласного конкурсу серед команд юних інспекторів руху КВН-2014. Конкурс проводився з метою залучення широкого загалу школярів до участі в роботі спрямованій на запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, змістовного дозвілля школярів та молоді. Журі конкурсу високо оцінило неординарний гумористичний підхід команд до висвітлення тематики змагань. Відтак, за рішенням журі беззаперечну перемогу здобула команда «Вікенд» Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ст. (капітан команди Бубряк Діана, учениця 10-А класу. Керівник команди - Марусяк С.В.). А вже 13 лютого 2014 року "Вікенд" захищала честь району на ХVІІІ обласному етапі конкурсу в м.Вижниця. Членів журі вразила підготовка нашої команди, артистичність, влучність гумору, художнє втілення задуму, оригінальність виступів. За рішенням журі команда «Вікенд» виборола ІІ місце в конкурсі та відзначена, як найоригінальніша команда. Вітаємо! Удачі, творчості, натхнення. Творчих здобутків.
                        

 

Просмотров: 159  | Дата: 14.02.2014 | Комментарии (0)

Вхід на сайт

 Реєстрація
Новини ІППО Буковини (RSS)
Визначні дати
flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0019 Календар України
Пошук по сайту
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Письменники
Дихтинець на мапі
Архів записів
Дихтинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Copyright Inna Na, Michael © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz