Ви увійшли як Гість | Група "Гості" |  
Меню сайту
Вислови про школу
Точний час
Калькулятор
Відправити СМС
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 103
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наша дошка Пошани - список медалістів

1986 рік 
1. Грицук Ольга Дмитрівна (срібна медаль) 
2. Днорюк Олена Дмитрівна (срібна медаль) 
1988 рік 
1. Стеблюк Оксана Юріївна (срібна медаль) 
2. Шміляк Оксана Іванівна (срібна медаль) 
1990 рік 
1. Поляк Мар'яна Іванівна (срібна медаль) 
2. Петриняк Роман Іванович (срібна медаль) 
1995 рік 
1. Бубряк Світлана Василівна (срібна медаль)
                        1997 рік 
1. Грамажора Анатолій Петрович (срібна медаль) 
2. Кмич Тетяна Миколаївна (золота медаль) 
3. Микитчук Мар'яна Іванівна (срібна медаль) 
4. Ончул Валентина Михайлівна (золота медаль) 
5. Труфин Світлана Василівна (срібна медаль) 
1999 рік 
1. Грималюк Олеся Олексіївна (срібна медаль) 
2. Євдощак Анатолій В'ячеславович (золота медаль) 
3. Карапка Петро Миколайович (золота медаль) 
4. Ковбіш Інеса Василівна (срібна медаль) 
5. Томнюк Андрій Іванович (золота медаль) 
6. Чвель Світлана Петрівна (золота медаль) 
7. Шпетко Тетяна Василівна (золота медаль) 

2000 рік 
1. Танасійчук Наталія Миколаївна (золота медаль) 
2. Троєцька Олена Василівна (срібна медаль) 
3. Яновська Оксана Танасіївна (золота медаль) 
2001 рік 
1. Василинчук Наталія Анатоліївна (золота медаль) 
2. Михайлюк Орися Іванівна (золота медаль) 
3. Поленчук Василь Петрович (золота медаль) 
4. Синиця Зінаїда Василівна (срібна медаль) 
5. Харюк Світлана Юріївна (золота медаль) 
6. Шеліга Ігор Ярославович (срібна медаль) 

2002 рік 
1. Бечко Марина Василівна (золота медаль) 
2. Гаврилащук Олеся Дмитрівна (золота медаль) 
3. Євинчук Аліна Дмитрівна (золота медаль) 
4. Дудка Людмила Василівна (срібна медаль) 
5. Заремба Наталія Іларіївна (срібна медаль) 
2003 рік 
1. Бечко Алла Іванівна (золота медаль) 
2. Євенчук Оксана Георгіївна (золота медаль) 
3. Микитчук Сергій Пантелович (золота медаль) 
4. Преснякова Ольга Миколаївна (золота медаль) 
5. Скидан Інна Юріївна (золота медаль) 
6. Чечул Ігор Петрович (золота медаль) 

2004 рік 
1. Євдощак Володимир Петрович (срібна медаль) 
2. Полянчук Анатолій Васильович (срібна медаль) 
3. Рубан Віталій Миколайович (срібна медаль) 
4. Штефуряк Тетяна Миколаївна (золота медаль) 
2005 рік 
1. Труфин Валентина Петрівна (срібна медаль) 
2. Фокшек Іванна Петрівна (срібна медаль) 
3. Фрей Микола Петрович (срібна медаль) 
2007 рік 
1. Бельмега Олександр Васильович (золота медаль) 
2. Гнидко Анатолій Васильович (срібна медаль) 
3. Зурак Тетяна Миколаївна (золота медаль) 
4. Пелипко Сергій Васильович (срібна медаль) 

2008 рік 
1. Бідоча Інна Дмитрівна (золота медаль) 
2. Грамажора Андрій Васильович (срібна медаль) 
3. Ковбиш Людмила Пилипівна (золота медаль) 
4. Ткачук Мар'яна Володимирівна (срібна медаль) 
2009 рік 
1. Зурак Ганна Миколаївна (срібна медаль) 
2. Савчук Альона Василівна (срібна медаль) 
3. Труфин Світлана Миколаївна (золота медаль) 
2010 рік 
1. Микитчук Олександр Пантелович (золота медаль) 
2. Савчук Микола Миколайович (золота медаль) 
3. Савчук Роман Миколайович (золота медаль) 
4. Ткачук Інна Володимирівна (срібна медаль) 
5. Чечул Інна Петрівна (золота медаль)

2012 рік 
1. Євенчук Андрій Валерійович (золота медаль) 
2. Рубан Діана Василівна (золота медаль) 
3. Томнюк Ангеліна Василівна (золота медаль) 
2013 рік 
1. Вакарюк Ольга Борисівна (золота медаль) 
2. Карапка Олеся Василівна (золота медаль) 
3. Кречун Марія Миколаївна (золота медаль) 
4. Томнюк Аліна Василівна (золота медаль) 
5. Хрищук Аліна Василівна (золота медаль) 
6. Ларіон Алла Петрівна (срібна медаль) 
7. Повшин Ганна Василівна (срібна медаль) 
2014 рік 
1. Космачук Ганна Дмитрівна (золота медаль) 
2. Скидан Тетяна Дмитрівна (золота медаль) 
3. Чернівчан Анна Андріївна (золота медаль) 
4. Заремба Тетяна Миколаївна (срібна медаль) 

5. Ткачук Оксана Володимирівна (срібна медаль) 

2015 рік 
1. Бубряк Діана Михайлівна (золота медаль) 
2. Карапка Людмила Василівна (золота медаль) 
3. Лікар Альона Романівна (золота медаль) 

4. Кермач Марія Степанівна (срібна медаль) 

2017 рік

1. Герман Тетяна Василівна (золота медаль) 

2. Куриш Інеса Василівна (золота медаль) 

 

 

Вхід на сайт

 Реєстрація
Новини ІППО Буковини (RSS)
Визначні дати
flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0019 Календар України
Пошук по сайту
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Письменники
Дихтинець на мапі
Архів записів
Дихтинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Copyright Inna Na, Michael © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz