Освітні інтернет-ресурси — це ресурси освітнього характеру, розташовані у веб-просторі мережі Інтернет. До них належать не лише ресурси, підготовлені з використанням спеціальної веб-технології (веб-сторінка, веб-сайт, веб-портал), а й інші електронні ресурси, які зберігають на веб-серверах у різних форматах (текстових, графічних, архівів, аудіо, відео тощо).
Посилання на Інтернет джерела для дистанційного навчання по класах тут.
Як просто створити власний клас в Google Classroom для дистанційної освіти.
Покрокова інструкція.
Для початку створіть свій акаунт у Google.
1. Через головне меню Classroom перейдіть до сторінки "Заняття".
2. Натисніть у правому верхньому куті сторінки кнопку “+”, оберіть пункт "Створити клас".
3. Дайте назву класу "Тренінг". Натисніть кнопку СТВОРИТИ.
4. Праворуч угорі Вашого класу знайдіть кнопку з коліщатком, натисніть на неї. На відкритій сторінці з налаштуваннями скопіюйте Код класу, або скопіюйте його в заголовку курсу вкладки Потік.
5. На вкладці Завдання, за допомогою кнопки Створити, створіть запитання, матеріал або завдання для мене.
6. Відкрийте документ з назвою Код власного класу та додайте код (картинку коду).
Проводити уроки віддалено, не бачити учнів, не мати можливостей пояснити особисто й допомогти в момент виникнення проблеми — ще кілька місяців тому вчителі не могли й уявити таких ситуацій у своїй роботі. Але пандемія внесла несподівані корективи і змусила всіх терміново опановувати цифрові інструменти й нові педагогічні підходи та методики. Вимушене дистанційне навчання стало викликом для всіх учасників освітнього процесу: вчителів, учнів та батьків. Організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати учнів, давати раду технічним проблемам виявилось зовсім не просто. Але Україна не виняток — жодна держава, жодна освітня система у світі не була готова до цього. Новітні рекомендації щодо дистанційного навчання тут.