Ви увійшли як Гість | Група "Гості" |  
Меню сайту
Вислови про школу
Точний час
Калькулятор
Відправити СМС
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 119
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 35 36 »

A pupil of Dykhtynets secondary school Yurii Synytsia suffers from a very rare disease – cystinosis. There are only a few children with this diagnosis in Ukraine. Yurii had been diagnosed for 4 years but during this period the illness had destroyed one kidney. Now the results of his analysis worsened and an immediate transplantation of a new kidney is required. The only donor suitable for this baby was his grandmother, but there's a new trouble - she has recently been diagnosed with cancer… The boy is extremely clever. He wrote a letter to St Nickolas – it's a new kidney. Please, give him a chance!  The parents have already sold out everything they could…

Mother's account number in Privatbank (Ukraine) is 

5168 7573 6455 3323 (UAH)     

Synytsia Anzhela (phone number +38 098 953 72 78, Viber). (dtschool@ukr.net)

She's a teacher of World literature at school. The volunteer, coordinator of charity projects for children in the fund “Future of Ukraine”: Facebook page – Marta Levchenko (phone number +38 050 243 69 71)

Help! We beg you to share this information via social networks with the button in the bottom of this page. We express our gratitude to those who have already responded to the family's grief and sent even a little sum for the boy's treatment.

You'll be rewarded a hundred times more. Attention! There is a video about Yurii Synytsia family. (From the volunteer's page) and a video about the volunteer.

 

   В учня 2 класу Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Юри Синиці лікарі виявили дуже рідкісне захворювання - ЦИСТИНОЗ. В Україні діточок з таким діагнозом всього декілька. Діагноз Юрчику ставили впродовж 4 років, але за цей час хвороба вже встигла "вбити" нирку. Зараз результати його аналізів знову погіршились і потрібна негайна пересадка нової нирки. Єдиним донором, який міг би підійти цій дитині була його бабуся, але нова біда, - вона захворіла на онкологію... Наприкінці 2017 року відома телеведуча 1+1 Наталія Мосейчук організувала збір коштів на лікування Юрчика.

   "І ось вже рік ми чекаємо донорську нирочку для Юрчика Синички... Кошти збирали всією країною, всім світом. Всі гроші (60000 євро) проплачено в Білоруську клініку, але на жаль, лікарі кажуть, що важко підібрати донорську нирку з першою групою... Зараз Юрчик в черзі на пересадку нирки під №7, вже ніби так близько, але його нирки вже не справляються і відмовляють, тому з лютого місяця 2019 року Юрчик почав гемодіаліз в Києві. Він дуже плакав, бо його забрали від мами і самого повели в невідомість за білими дверима... а мама плакала, і нічого окрім молитов не могла вдіяти... Тепер життя Юрчика, поки не знайдеться для нього нирочка, буде проходити на постійному гемодіалізі... їм з мамою дуже потрібна зараз наша підтримка. Жителі Києва, провідайте будь ласка, принесіть домашньої їжі, смаколиків, поговоріть з мамою, а ще Юрко мріє про літачок з пультом керування... 
Вони лежать в Охматдиті по вулиці Чорновола 28, відділення токсикології, палата 3, поверх 3. 
Я також прошу щирих молитов за здоров‘я Юрчика"

(Зі сторінки у Facebook Марти Левченко)

   Просимо, дайте йому шанс! Батьки, на жаль, спродали зі свого дому вже майже все…
Номер відкритого рахунку мами Юрія в Приватбанку (Privatbank):

5168 7573 6455 3323 (UAH) Synytsia Anzhela

 (тел. +38 098 953-72-78, Viber ) (dtschool@ukr.net) 

   Мама - Синиця Анжела Володимирівна вчитель зарубіжної літератури Дихтинецької ЗОШ. 
Номер мобільного телефону київської волонтерки, координатора благодійних проектів для дітей в фонді Майбутнє України, яка опікується ситуацією з Юрієм: 
050 243 69 71

 (Сторінка у Facebook - Марта Левченко)

Допоможіть! Просимо поширити цю інформацію через соціальні мережі, клацнувши на кнопочку   внизу цієї сторінки. Дякуємо всім небайдужим людям, які вже відгукнулися на горе цієї сім'ї та перерахували хоча б невелику суму для його лікування. Погляньте у очі цього хлопчика!

Бог віддасть Вам сторицею!

Мама хлопчика безмежно вдячна українкам Франції, Іспанії, Італії, Німеччини, США за фінансову підтримку, яка була надана у 2017 році!

         

Просмотров: 2932  | Дата: 08.02.2019 | Комментарии (0)

      З 5 лютого в Україні стартувала реєстрація для участі в ЗНО-2019. Охочим узяти участь у ЗНО необхідно за допомогою сервісу «Зареєструватися» сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.

Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів. Комплект документів учні, які цьогоріч проходять ДПА у формі ЗНО, подають до закладу освіти, у якому навчаються, а решта осіб надсилає самостійно (бажано рекомендованим листом) на адресу регіонального центру, указану в контрольно-інформаційному листі.

 Рекомендації щодо реєстрації, у тому числі перелік документів, необхідних для реєстрації, розміщено в розділі «Учасникам/Процедура реєстрації». Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані учням, які складають ДПА у формі ЗНО до закладу освіти, у якому вони навчаються.

 

Просмотров: 191  | Дата: 07.02.2019 | Комментарии (0)

      5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Відповідні заходи проходять у всьому Світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет-простору для наймолодших користувачів. В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Найбільшого занепокоєння викликають злочини сексуального характеру щодо дітей в онлайн просторі, яка є якнайбільш латентною категорією злочинів. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожну людини, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

   Більш того, це запрошення для всіх до поважного онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду. У нашій школі пройшли цікаві бесіди для учнів 7-11 класів щодо заходів з безпеки при користуванні Інтернетом. У 2018 році до Дня безпечного Інтернету долучились вже 140 країн світу! Цей день в Україні є одним із ключових для поширення ідей безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями. З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій. Безпечне використання цифрових технологій, розвиток та підтримка інформаційно-цифрового суспільства, культура та безпека користування мережею Інтернет – мета проведення цих заходів. Ми разом робимо цей День в Україні – день заради безпечнішого та найкращого Інтернету!

 

Просмотров: 91  | Дата: 05.02.2019 | Комментарии (0)

    Учень 9-Б класу Співак Денис зранку 4 лютого 2019 року в коридорі нашої школи знайшов гаманець із досить великою сумою грошей. Знахідку він відразу ж віддав директору школи. Незабаром знайшовся і вдячний власник гаманця.

   Дякуємо за виховання сина батькам Дениса та класному

             керівнику Скидан Орисі Миколаївні!

 

Просмотров: 153  | Дата: 05.02.2019 | Комментарии (2)

       Так склалося, що ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології та екології в місті Чернівці відбувався 26 та 27 січня. Часу для передишки для учасників було мало. Але все ж таки ми були впевнені, що наш учень 11 класу Скрипчук Владислав впорається із завданнями успішно. І не помилились! За попередніми результатами він впевнено посідає ІІІ місце з біології та ІІ місце з екології в області.

 Вітаємо Тебе, Владиславе, з перемогами в цих олімпіадах! З твоєю працьовитістю, прагненням, наполегливістю і бажанням перемогти Ти досяг великих висот.

   Твоєму життєвому настрою може позаздрити кожен. Хочемо Тобі побажати, щоб цю марку лідера ти тримав все життя, щоб твій бойовий дух ніколи не згасав. Бажаємо Тобі, щоб на Твоєму науковому шляху виникали нові щаблі, на які ти будеш сходити, а ще - щоб ці щаблі ніколи не закінчувалися. Успіхів Тобі! Хочемо нагадати, що Владислав доповнив перемоги учнів Дихтинецької школи на обласному етапі!.  Їх тепер уже у нас п'ять!  Вітаємо! Щира подяка вчительці біології та екології Савчук Марії Миколаївні та науковому консультанту Гребенщикову Володимиру Олександровичу!

 

Просмотров: 88  | Дата: 27.01.2019 | Комментарии (2)

 

22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Здійснилася віковічна мрія багатьох поколінь українців – розділені частини українських земель об’єдналися в соборну державу. Це стало важливим кроком для утвердження цілісності та реалізації прагнень українського народу на шляху до розбудови демократичної та високорозвиненої України.
Нехай день Соборності України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбуття. Разом – ми сила!
Вікіпедія: День соборності України
Вікіпедія: Акт Злуки

 

Просмотров: 86  | Дата: 22.01.2019 | Комментарии (0)

    Пройшли вже Різдвяні свята та зимові канікули. Багато наших учнів справді  гарно відпочили, бо і погода цьому сприяла. Але є багато учнів, які вміло поєднували навчання з відпочинком. Адже впродовж зимових канікул відбувалися олімпіади ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад. Приємно було дивитися підсумкові протоколи, де відзначилися наші школярі.  Це учениця 11 класу Митроняк Інесса, яка зайняла І місце на обласній олімпіаді з української мови (учителька Амаркулес Марія Богданівна). Це учень 9 класу Генцар Владислав та учень 10 класу Фокшек Юрій, які здобули ІІІ місця на обласній олімпіаді з трудового навчання (учитель Кречун Микола Терентійович). Вітаємо!

До речі, потрібно підкреслити, що учень 10 класу Фокшек Юрій виступав за програму  з трудового навчання 11 класу, а дев'ятикласник Генцар Владислав за програму 10 класу. Молодці!

 

Просмотров: 95  | Дата: 20.01.2019 | Комментарии (1)

          Шановні учні, батьки, колеги, гості нашого сайту!

 Колектив нашої школи вітає Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

 Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, благополуччя в Новому році!

 Нехай рік Новий буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи та удачі! Бажаємо, щоб Ваша праця завжди була потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими!

 Новий рік хай буде світлим, щасливим та мирним, наповнить серце любов’ю, надією й вірою! Щастя Вам, подальших досягнень, миру і злагоди в сім’ї! Тепла і світла в Вашій оселі!

 

Просмотров: 262  | Дата: 28.12.2018 | Комментарии (1)

    Що може бути милозвучніше колядки чи щедрівки, яку виконують для Вас ваші вихованці? 

Одинадцятикласники школи, самоорганізувавшись,  несподівано завітали до своїх учителів зі щедрівками, гумором та святковими побажаннями.

  Позитивними емоціями, веселим настроєм сповнилися серця як наставників, так і артистів. Педагогічний колектив щиро дякує усім щедрувальникам за передноворічне вітання та бажає усім учням  добробуту, щастя та успіхів на ЗНО-2019.

    ДЯКУЄМО!

 

 

Просмотров: 93  | Дата: 26.12.2018 | Комментарии (0)

Вітаємо Гринчука Григорія (5 клас) та Митроняк Інессу (11клас) з перемогою на ІІІ (обласному) етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Велике шанування учителям - Бубряк Людмилі Дмитрівні та Амаркулес Марії Богданівні.

Просмотров: 87  | Дата: 24.12.2018 | Комментарии (0)

Вхід на сайт

 Реєстрація
Новини ІППО Буковини (RSS)
Визначні дати
flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0019 Календар України
Пошук по сайту
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Письменники
Дихтинець на мапі
Архів записів
Дихтинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Copyright Inna Na, Michael © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz