Школа вже давно потребувала збільшення кількості кабінетів, бо за декілька останніх років збільшилась кількість учнів у школі. Тому за короткий відрізок часу протягом дистанційного навчання спільними зусиллями депутата ОТГ Поленчука С.П. та працівників школи добудовано повноцінний новий навчальний кабінет. Дирекція та учні школи висловлюють щиру подяку всім тим працівникам, хто підставив плече та підтримав таке починання. Отож, директор школи Савчук Марія Миколаївна винесла подяки Карапці Івану Івановичу, Кричуну Олександру Павловичу, Микитчуку Миколі Васильовичу, Карапці Василю Васильовичу, Євенчуку Михайлу Власійовичу, завгоспу школи Григоряк Оксані Василівні. Велике спасибі також сільському голові Пилипку Валерію Миколайовичу! Сьогодні, 15 листопада, діти прийшли із дистанційного навчання та щиро раді фантастичним змінам, які відбулися у школі впродовж цих тижнів. Їхні очі світилися радістю. Створення комфортного та безпечного середовища у навчальному закладі – це головна умова сьогодення. Отож, ми йдемо в ногу з часом!
1 жовтня стартувала Програма Президента України «Зелена країна», у рамках якої ДП «Путильський лісгосп» оголосив конкурс дитячого малюнка на тему: «Зелена країна». На конкурс діти Путильщини представили більше 100 робіт у трьох вікових категоріях. Незалежна комісія відзначила належний художньо-виконавчий рівень робіт. Велика подяка керівникам освітніх роботи будуть повернуті власникам. А 11 листопада о 15.00 відбудеться нагородження переможців конкурсу. Вітаємо переможців!
І вікова категорія (6-9 років):
- І місце – «Краса Карпат в твоїх руках», Сергіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Анастасія Заболотна (8 років);
- ІІ місце – «Чарівні миті лісу.»,Дихтинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Владислав Труфин (9 років) Керівник: Труфин Я .В.
- ІІ місце – «З любов’ю до лісу», Дихтинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Юлія Чев’юк (12 років); Керівник: Шпитко Б.П.
Майстер-клас для вчителів історії та правознавства з проблеми
«Формування середовища для універсальної навчальної діяльності здобувачів освіти під час підготовки до ЗНО»
04 листопада 2021 року проведено онлайн майстер-клас для вчителів історії та правознавства з проблеми «Формування середовища для універсальної навчальної діяльності здобувачів освіти під час підготовки до ЗНО». У заході взяли участь вчителі історії та правознавства закладів загальної середньої освіти Усть-Путильської, Селятинської та Путильської територіальних громад. Про актуальні питання складання ЗНО з історії України розповіла в.о. консультанта КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Любов Москаль. На майстер-класі поділилася досвідом роботи: Алла Шміляк, вчитель Дихтинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів з питання «Створення внутрішкільного середовища для навчальної діяльності здобувачів освіти під час підготовки до ЗНО» та Тетяна Горбан, вчитель Киселицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів з питання «Використання інтернет ресурсів при підготовці до ЗНО». В.о. психолога КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ірина Гончарюк провела для вчителів тематичну консультацію «Статегії підтримки учнів при підготовці до ЗНО». Завершилася зустріч І відкритою онлайн-виставкою «Територія креативних ідей» для вчителів історії та правознавства в рамках проєкту особистісного росту педагога «Розвиваємо навички 4К: креативність, критичне мислення, комунікація, командна праця». Детальніше тут