Ви увійшли як Гість | Група "Гості" |  
Меню сайту
Вислови про школу
Точний час
Калькулятор
Відправити СМС
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 114
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 31 32 »

  В особистих кабінетах учасників пробного тестування та на сервісі «Визначити результати пробного ЗНО» розміщені результати пробного ЗНО з історії України, математики, біології, географії,  фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов. Пробне тестування з цих предметів відбулося 31 березня. Про це повідомляє прес-служба УЦОЯО.

Результати за шкалою 1–12 та шкалою 100–200 отримали лише ті учасники, які ввели свої відповіді до сервісу визначення результатів. Таблиці переведення тестових балів розміщені в розділі «Пробне ЗНО».

Робоча група Українського центру оцінювання якості освіти з питань установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів учасників пробного ЗНО встановила пороговий бал з кожного предмета:

історія України – 29; математика – 12; біологія – 26; географія –30; фізика – 15; хімія – 19; іноземні мови – 21.

 

Нагадуємо: з пробного ЗНО з української мови і літератури, яке відбулося 24 березня, встановлено поріг 24 тестові бали.

Пороговий бал – це кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. При встановлені порогу «склав/не склав» враховують кількість завдань у тестах і кількість учасників, які складали пробне ЗНО.

Абітурієнти, результати яких були не нижчими від «порогового бала», отримали оцінку за шкалою 100–200 балів.

Нагадуємо, що результати пробного тестування не використовують для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до закладів вищої освіти.

 

 

Просмотров: 63  | Дата: 08.04.2018 | Комментарии (0)

     Кажуть, що людина назавжди залишає часточку своєї душі в країні дитинства, яка називається школою. І чим більших висот її вихованці досягають, чим більший слід по собі залишають, тим більше гордиться ними школа. Це правда. Зі стін нашої школи вийшло багато творчих особистостей, серед яких і випускниця 1984 року Бугай (Генкул) Ганна Миколаївна. Зі шкільної лави знаємо її як неперевершену майстриню народної вишивки. Постійна учасниця різноманітних виставок Всеукраїнського рівня! Учасниця щорічної виставки "Вишиваний дивотвір". Підготувала персональну виставку в 2015 році у Чернівецькому художньому музеї, де було представлено більше 60 її робіт. Цими шедеврами захоплюються і українці, і гості з-за кордону. Зараз проживає в м.Чернівці. І ось нещодавно нам стало відомо, що Національна спілка майстрів народного мистецтва України атестувала її на високе звання Народного майстра. Нагорода була вручена 30 березня 2018 року в Центрі Народної творчості Буковини. Ми пишаємося Тобою, Ганно! 

Крім того, вона неодноразово запрошувалася на Чернівецьке телебачення.  

 

Просмотров: 147  | Дата: 30.03.2018 | Комментарии (0)

   Регулярна підгодівля птахів у складний для них час допоможе популяціям диких птахів вижити взимку та навесні. Зауважимо, що у цьому словосполученні ключовим є слово «регулярна». Найгірше, що може статися в сувору зиму — це збої в підгодівлі або ж її припинення взагалі. З метою актуалізації уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання і охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітніх птахів, учні Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «День зустрічі птахів-2018». Школярі Дихтинецької школи Танасс Михайло (5 клас), Грицук Назар (8 клас), Григоряк Сергій (4 клас) взяли участь у практичній номінації «Пташиний будиночок». Дякуємо Вам, хлопці, за турботу про природу рідного краю!

 

 

Просмотров: 41  | Дата: 28.03.2018 | Комментарии (0)

      У рамках виконання Указу Президента України від 22 січня 2016 року № 17 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років» пропонується проведення 22-25 березня 2018 року всеукраїнського флешмобу «Тризуб гуртує», який присвячений відзначенню 100-річчя від дня, коли Українською Центральною Радою було прийнято тризуб як Великий і Малий державний Герб УНР (1918 рік).

   Захід передбачає розміщення на своїх сторінках у Фейсбук світлин від українців усього світу із зображенням Державного Герба України. Флешмоб провели учні 10-го та 11-го класів.

 

Просмотров: 51  | Дата: 28.03.2018 | Комментарии (0)

       22 березня 2018 року на базі комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник». Метою проведення заходу був пошук і підтримка вихованців, які виявили здібності до експериментальної та дослідницької роботи в напрямі природознавства; формування первинних екологічних знань; залучення дітей до активної пізнавальної, трудової та суспільно-корисної роботи; розвиток та удосконалення вмінь ведення фенологічних спостережень, а також відбір учасників на фінальний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства „Юний дослідник”. Учасниками конкурсу стали діти віком 9-11 років, які завжди дуже допитливі, цілеспрямовані та надзвичайно творчі. Вони всі дуже допитливі від природи, їхні нескінченні "А чому?" ставлять у глухий кут не тільки молодих батьків, вчителів, а й людей "зі стажем". Серед таких дітей є і наша учениця 5 класу Чев’юк Оленка. Саме вона і здобула переможне ІІ місце у номінації «Рослини навколо нас». Вітаємо, Оленко! Продовжуй досліджувати! Керівник роботи Савчук М.М.

 

Просмотров: 81  | Дата: 23.03.2018 | Комментарии (0)

    Українська писанка – один із найбільших скарбів нашого народу, у якому закодована тисячолітня історія, традиції та закладено генетичний код української нації! В нашій школі 22 березня відбувся І етап обласного фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!», в якому взяли участь учні 1-11 класів. Були представлені також роботи гуртка «Юний писанкар».  

    Під час заходу учасники презентували колективні роботи у двох номінаціях: «Писанкове дерево» та «Великодний рушник». Крім того, вони поділилися технікою виконання, мотивацією для участі та головними ідеями, які хотіли донести своєю роботою. В результаті роботи компетентного журі визначено переможців серед яких роботи учнів 1-4 класів та 5-6 класів. Також журі відзначило за оригінальність техніки виконання великодньої писанки та створення композиції окремих учасників фестивалю.

З виставкою додатково можна ознайомитися в нашому фотоальбомі.

 

Просмотров: 96  | Дата: 23.03.2018 | Комментарии (0)

     20 березня 2018 року старшим інспектором ювенальної превенції превентивної діяльності Путильського ВП Кіцманського ВП ГУНП в Чернівецькій області старшим лейтенантом поліції Ямніцьким М.О., начальником служби у справах дітей Фрасинюк Т.М., директором Путильського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Фокшек М.І. було проведено інформаційно-просвітницький захід в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з тебе» з учнями 9-11 класів в рамках програми національно-патріотичного виховання та

Конвенції про захист прав людини. Дякуємо за співпрацю!

 

Просмотров: 102  | Дата: 20.03.2018 | Комментарии (0)

        Напевно в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. Творчість цього поета не залишає байдужою до себе жодної людини. У чому ж феномен нашого великого митця? Чому і сьогодні, майже через півтора століття після його смерті, твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душі? Син кріпака, сирота змалку, талановитий юнак, що не мав змоги розвинути свій талант художника… Яку ж силу духу слід мати, щоб у таких умовах не зламатися, не збайдужіти душею, не зчерствіти серцем, а все думати і піклуватися про свій народ?

     «Шевченко - митець, який відкрив для української нації двері в безкінечність. Саме він є гарантом нашої вічності...» - сказав Микола Жулинський. Значення постаті Тараса Шевченка для українського народу переоцінити неможливо. Його називають Кобзарем і національним Пророком. 9 березня 2018 року Україна відзначила 204 річницю від дня народження Тараса Шевченка. 

 

 

Просмотров: 237  | Дата: 09.03.2018 | Комментарии (2)

До уваги батьків та учнів школи!  

     Наказом по сектору управління в сфері освіти Путильської райдержадміністрації  в нашій школі оголошено про припинення функціонування навчального закладу та початок карантинних заходів у зв’язку із різким зростанням захворюваності на грип (в області, як і по Україні домінує штам  небезпечного  вірусу) та ГРВІ. Школа не буде працювати з 26 лютого по 11 березня 2018 року включно. Буде обмежено розважальні заходи для дітей та підлітків. 

           Дирекція школи  

 

Просмотров: 202  | Дата: 23.02.2018 | Комментарии (0)

Вхід на сайт

 Реєстрація
Новини ІППО Буковини (RSS)
Визначні дати
flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0019 Календар України
Пошук по сайту
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Письменники
Дихтинець на мапі
Архів записів
Дихтинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Copyright Inna Na, Michael © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz