Ви увійшли як Гість | Група "Гості" |  
Меню сайту
Вислови про школу
Точний час
Калькулятор
Відправити СМС
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 103
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 28 29 »

                                         «Ми козацького роду!»

      Під таким гаслом відзначили учні Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів День українського козацтва та День захисника України. Хлопці 5-11 класів взяли участь у спортивно-розважальних змаганнях «Козацькі забави». Юнаки змогли продемонструвати свою мужність, силу та відвагу. Кожна із команд підготували девіз, речівку, виконання козацьких пісень. Ще на одному з етапів змагань школярі мали показати знання із історії козацтва та побуту козаків. Вирішальним стало змагання із перетягування канату, де у фіналі, показавши свою силу у перетягуванні канату, перемогли семикласники. Між юнаками 9-11 класів панувала ще більша жага перемоги. Вони змагались на спортивному майданчику школи. Було безліч перешкод до досягнення мети: змагання на перекладинах, віджимання від землі та перетягування канату. Впевнено перемогла команда юнаків 10 класу. Особливо відзначилися десятикласники Бубряк Микола, Артамонов Іван, Шутак Віталій і Євенчук Юрій.

    А найменші школярі-першокласники підготували чудовий виступ до Дня українського козацтва. Першокласники танцювали, співали, розповідали вірші та гуморески. Дві команди хлопчиків брали участь у різноманітних конкурсах. Дякуємо за підготовку свята вчителю історії Шміляк Аллі Дмитрівні, класному керівнику 1 класу Казмірук Світлані Сергіївні і всім класним керівникам, які активно включились до підготовки свята!!!

 

Просмотров: 33  | Дата: 19.10.2017 | Комментарии (0)

   За інформацією Путильського районного лабораторного відділення протягом вересня-жовтня ц.р. у Путильському районі зареєстровано 32 випадки захворювання на кір (Усть-Путильська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Путильська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Путильський ДНЗ, Селятинський ДНЗ, Усть-Путильський ДНЗ.)

   Рекомендуємо Вам звернути увагу на стан   здоров’я своїх дітей і при будь-яких його змінах (кашель, чхання, болі в горлі, підвищення температури  тощо) звертатись до лікаря. Тим дітям, які не щеплені проти кору необхідно негайно провести щеплення проти кору. В Україні в 2017 році значно зросла захворюваність на кір. Найвищі показники відмічаються в Івано-Франківській (більше 300 випадків) та Одеській областях (до 200 випадків). Основною причиною такого поширення корової інфекції  в Україні є низький відсоток щеплених дітей із-за  відмов батьків від щеплень. Відомості з Вікіпедії про хворобу.

 

Просмотров: 68  | Дата: 18.10.2017 | Комментарии (0)

    З початком нового навчального року для всіх випускників розпочинається гаряча пора – підготовка до складання ЗНО! У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, проводитиметься з 22 травня до 14 липня. Кожен учасник має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів (українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

    Як і в попередні роки, випускникам загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати ЗНО з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації:
– української мови і літератури (частина тесту з української мови);
– математики або історії України (частина тесту періоду ХХ – початку ХХІ століття);
– ще один предмет за вибором випускника (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Просмотров: 22  | Дата: 17.10.2017 | Комментарии (0)

  Свято Покрови Пресвятої Богородиці має в Україні не лише релігійне, а й національне значення. Цього дня урочисто відзначають День українського козацтва, а з 2014 року (за Указом Президента) – День захисника України.
Тож нехай Покров Пресвятої Богородиці оберігає Україну, збережені нашими предками духовні скарби!

Hизький уклін і тричі «Слава!» вам, українські захисники! Прийміть щирі вітання зі святом, що уособлює доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. А прагнення волі, миру та незалежності й надалі буде неодмінною рисою українського народу!
У загальноосвітніх навчальних закладах рекомендовано провести присвячені святові уроки мужності, спортивні змагання, інтелектуальні ігри, конкурси та інші виховні заходи.
День захисника України — Вікіпедія
День Захисника України: відео
Лист МОН України від 19.09.2017 № 1/9-505 “Про відзначення Дня захисника України”

Просмотров: 20  | Дата: 17.10.2017 | Комментарии (0)

    Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка увосьме запрошує учнів 5-11 класів ЗНЗ, військових ліцеїв, професійно-технічних навчальних закладів, студентів і курсантів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації до творчого інтелектуального змагання.
Для кожного патріота України в усіх куточках світу взяти участь у Конкурсі означає вшанувати пам’ять ВЕЛИКОГО УКРАЇНЦЯ, вкотре перечитати «Кобзар», звірити свої моральні імперативи з ПОЕТОВИМИ, виявити повагу до мови й традицій українського народу. Конкурс – це свято талантів і творчості молоді.

В урочистій обстановці 10 жовтня 2017 року в м.Кропивницькому відбулася церемонія відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. З вітальним словом до учасників заходу звернулася міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Запрошуємо всіх, хто небайдужий до Кобзаревої творчості, поезії та має що сказати світові про себе й Україну, приєднуватися до великої спільноти під назвою Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка-2018!
Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Вітання міністра освіти і науки України
Сайт МОН України про початок VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 2017-2018 н.р.
Лист МОН України від 14.09.2017 №1/9-495 «Про проведення VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 2017-2018 н.р.»
Слайд-шоу відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (м.Кропивницький)

Просмотров: 75  | Дата: 17.10.2017 | Комментарии (0)

 На базі обласного позашкільного навчального закладу «Буковинська Мала академія наук учнівської молоді» для школярів створено нову учнівську електронну газету. Газета «Учнівський вісник» зорієнтована виключно на школяра, відповідає його запитам. Тому газета є мобільною, сучасною, щоб школярі могли її переглядати на своїх гаджетах, телефонах, планшетах. Сучасний дизайн, легкий інтерфейс, простота в деталях – саме такі характеристики  учнівського веб-ресурсу.

  Редакція дозволяє кожному учневі проявити свої найкращі сторони, продемонструвати свої таланти. Кожен школяр зможе публікувати власні статті, твори, інтерв’ю, представляти проекти, діяльність самоврядування в школі, ділитися думками та обмінюватися досвідом. Найталановитішим, найактивнішим авторам надаватиметься змога вести власну колонку  в газеті. Погодьтеся, це важливо!  Спеціально в газеті задіяні способи множення інформації – завдяки поширенню матеріалів у соціальній мережі, кількості вподобань- зможемо визначати актуальність будь-якої новини, замітки чи інтерв’ю. Зокрема, передбачено зв'язок із соціальними мережами.

 

 

 

Електронна пошта – school.cv@i.ua

 

 

Просмотров: 31  | Дата: 12.10.2017 | Комментарии (0)

    В 2017 році у третіх обласних іграх Турніру юних математиків Буковини взяли участь 15 команд з усіх районів області, зокрема і команда «ЕКСТРЕМУМ» - збірна команда Путильського району. Турнір відбувся 6 жовтня на базі обласного інституту післядипломної освіти вчителів. «Учень, який хоче вивчати глибше математику, має розуміти, що складнощі у подоланні невпізнанного є великими. Адже опиратися на твердиню науки «Математика», може лише той, хто ґрунтовно розуміє перші ази, глибоко аналізує і вміє викласти свої міркування вголос» - такі думки звучали з уст учасників турніру. Капітаном районної команди "Екстремум" була учениця нашої школи Митроняк Інесса (10 клас). Крім неї в складі команди були учні школи Гнидко Тетяна (9 клас) та Микитчук Іван (10 клас). У ході урочистого відкриття між командами відбулося жеребкування і команди розподілилися по аудиторіях. Учасники продемонстрували високий рівень математичної підготовки, зокрема уміння розв’язувати складні задачі дослідницького характеру. Впродовж турніру відбувалися продуктивні діалоги між учасниками та членами журі.    

 Команда району ввійшла в склад переможців, здобула бронзові медалі та почесне ІІІ місце. Вітаємо з успіхом та результативним виступом! (Тренери-консультанти наших школярів – Грицюк Михайло Григорович, Грицюк Надія Павлівна, Терин Марія Михайлівна, Скидан Орися Миколаївна (керівник команди)).

Просмотров: 61  | Дата: 09.10.2017 | Комментарии (0)

    1 ВЕРЕСНЯ - День знань. Це особливе свято, насичене емоційною та хвилюючою атмосферою. У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! Перший дзвінок пролунав для 44 першокласників нашої школи. Протягом наступних років в стінах школи будуть здобувати знання два класи маленьких українців.

  На святі їх вітали голова Путильсьської РДА Савчук Микола Петрович, сільський голова Труфин Микола Власійович, директор школи Черкач Петро Ілліч, заступник директора Грицюк Надія Павлівна. У виступах прозвучала також вагомість результатів діяльності школи за минулий навчальний рік, коли за рейтинговими показниками школа посіла провідне місце серед шкіл області та України. Шестеро випускників отримали можливість вчитися у вищих навчальних закладах на державному замовленні. Двоє учителів (Скидан Орися Миколаївна і Фреюк Марія Василівна) названі кращими вчителями області за результатами ЗНО. На свято першого дзвоника на  подвір’ї зібралася уся шкільна громада. 2017-2018 навчальний рік розпочався. З Днем знань!

 

Просмотров: 40  | Дата: 03.09.2017 | Комментарии (0)

Вхід на сайт

 Реєстрація
Новини ІППО Буковини (RSS)
Визначні дати
flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0019 Календар України
Пошук по сайту
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Письменники
Дихтинець на мапі
Архів записів
Дихтинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Copyright Inna Na, Michael © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz