Ви увійшли як Гість | Група "Гості" |  
Меню сайту
Вислови про школу
Точний час
Калькулятор
Відправити СМС
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 115
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 32 33 »

17 травня - День української вишиванки. В Україні вишиванка уособлює і родинну пам’ять, і вірність, і любов. Це символ краси, міцного здоров’я, а також щасливої долі.
Вона вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті.
День вишиванки – чудове свято, яке не має певної фіксованої дати: його відзначають щорічно в третій четвер травня. Це свято покликане популяризувати українську культуру і традиції.
Тож не забудьте одягти в четвер свою найкращу вишиванку, щоб долучитися до цього яскравого і патріотичного свята!

Вікіпедія: вишиванка
Історія та традиції свята
Вікіпедія: Всесвітній день вишиванки

Просмотров: 57  | Дата: 16.05.2018 | Комментарии (0)

Просмотров: 46  | Дата: 09.05.2018 | Комментарии (0)

    З 2 по 4 травня в Пущі-Водиці (історична місцевість та кліматичний курорт у північно-західній частині міста Києва) відбувся лідерський Всеукраїнський молодіжний форум «Саміт проактивних «Б.У.М.» – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй». Захід організували Міністерство молоді та спорту України та Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID. Учасниками Форуму стали понад 800 молодих людей віком від 15 до 18 років зі всіх куточків України. Нашу область представляли 23 школярі, серед яких був учень нашої школи Скрипчук Владислав. Програма заходу поєднала в собі три блоки: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких на молодь чекали лекції та воркшопи від провідних експертів України з освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо. Саміт надав можливість учасникам не тільки здобути нові знання, але й завести знайомства з ініціативною молоддю з інших міст та сіл і разом творити зміни як на локальному, так і на національному рівнях. 

   

 

Просмотров: 42  | Дата: 09.05.2018 | Комментарии (0)

 

  11 квітня цього року на базі комунального закладу «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» відбулась учнівська конференція «Зоряний шлях».

Мета конференції різнобічна. Це і розвиток зацікавленості учнів у поглибленому вивченні космічного простору, і залучення молоді до рішення наукових і технічних завдань, і обмін знаннями й інформацією в області астрономії, фізики, природних явищ та екології Всесвіту, технічної творчості й ракетно-космічного моделювання, і, зрештою, поширення досвіду роботи з дітьми, котрі захоплюються космонавтикою.

Учасників обласної учнівської конференції привітав Петро Плешко, директор КЗ «ЧОЦНТТУМ»: “Сьогодні перед нами стоїть завдання обрати найкращих з кращих. То ж бажаю всім успіху та позитивних вражень” та закликав вшанувати хвилиною мовчання пам’ять космонавта, земляка Леоніда Каденюка.

Старшокласники презентували власні дослідницькі роботи у різних секціях.

 

 

  Путильський район представляв учень Дихтинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Скрипчук Владислав, у секції «Твої можливості людино» з роботою на тему: «Психологічні особливості поведінки людини в екстремальних ситуаціях» та виборов почесне ІІ місце.

Вітаємо переможця та бажаємо нових звершень у галузі науки!

 

Просмотров: 66  | Дата: 23.04.2018 | Комментарии (0)

  В нашому селі Дихтинець протягом квітня-травня проходить акція "За чисте довкілля", під час якої проводяться заходи із забезпечення чистоти і порядку в населеному пункті, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ, вулиць, доріг, зупинок міського транспорту, висаджуються нові дерева, кущі, закладаються газони та квітники.

   А 21 квітня у нас проводитиметься День благоустрою територій населеного пункту в рамках акції «За чисте довкілля». Велика увага приділена озелененню села та пришкільної території. Учнями нашої школи вже висаджено біля школи більше 30 декоративних та 70 садових дерев та кущів, прибиралися території шкільного та сільського стадіонів, очищалися русла річок від сміття.

 Найактивнішими були учні 4-Б класу, 5 класу, 8-А класу, 9 класу. Особлива подяка батькові Михайлюка Нікіти (5 клас) та Михайлюка Івана (6-А клас), який допоміг поповнити наш сад молодими саджанцями дерев.

Дякуємо також заступнику директора школи з виховної роботи Савчук Марії Миколаївні та педагогу-організатору школи Лікар Мар’яні Сергіївні за проведену роботу!

 

Просмотров: 75  | Дата: 20.04.2018 | Комментарии (0)

    На старт, увага, руш! 18 квітня 2018 року в м. Чернівці відбувся обласний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді Чернівецької області, який пройшов на території однієї з військових частин. Змагання проводяться з метою удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, виховання молодого покоління українців почуття патріотизму, морально-психологічної стійкості, прагнення до занять фізичною культурою і спортом. Команду нашого району представляла збірна юнаків допризовного віку нашої школи, учнів 10-11 класів. Школярі продемонстрували, хто з них швидше бігає, влучніше стріляє, та перебуває у кращій фізичній формі. Наша команда Путильшини показала себе однією з найсильніших в області.

   З наших вихованців особливо відзначилися Шміляк Ростислав (11 клас), Бубряк Микола та Євенчук Юрій (10 клас). Команду готували вчитель фізичного виховання Різак Василь Іванович та вчитель початкової військової підготовки Чечул Петро Володимирович. Молодці!

 

Просмотров: 60  | Дата: 19.04.2018 | Комментарии (0)

   У неділю, 15 квітня, учасники театрального гуртка нашої школи здійснили поїздку в місті Чернівці. Діти мали змогу побувати на виставі в Чернівцях музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської «Енні», де головну роль зіграла 8-річна дівчинка. Спів, хореографія, акторська майстерність підкорили серця наших учнів. Екскурсія продовжувалась до монастиря в селі Банчени (Герцаївський район), який входить до «Семи чудес Буковини». Особлива духовна аура монастиря передалась і дітям. Щасливі, сповнені вражень повертались додому, плануючи наперед наступний відпочинок.

 Особлива подяка організаторам поїздки: керівнику драматичного гуртка Матіос Н.О, водію Скидану Д.Г. та адміністратору Жабко Л.О.

 

Просмотров: 79  | Дата: 16.04.2018 | Комментарии (0)

   В рамках програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» під рубрикою «Здоровим бути модно» в нашій школі розглядалися питання здорового способу життя на уроках з основ здоров'я (5-8 класи) та в позаурочний час. Зокрема, учнями молодших класів виготовлено буклет «Сім правил здорового способу життя», а учні 5-8 класів презентували плакати під назвою «Найцінніше в моєму житті». Учні 10-11 класів підготували презентації, відеоролики на тему «Людина, яка перебуває в гармонії з собою і навколишнім світом, не схильна до негативних впливів і є емоційно сильною особистістю».       Активність школярів вражає! Наведемо список найактивніших учнів. Скидан Яна, Синиця Анна, Хрищук Назар (1-А), Троєцька Інна, Євдощак Олександра, Скрипчук Святослава (1-Б), Ковбіш Аліна, Плегуца Олександра (2-Б), Чев’юк Юлія, Чернівчан Андрій (3 кл.), Труфин Христина, Фокшек Юлія (4 кл.), Євенчук Лілія, Кричун Марія (5 кл.), Чев’юк Ангеліна, Кричун Андрій (8 кл.), Мороз Тетяна (9 кл.), Артамонов Іван, Бубряк Микола (10 кл.) а також весь колектив 6 учнів класу (староста Григоряк Уляна).

Молодці! Круто!

   

 

Просмотров: 157  | Дата: 16.04.2018 | Комментарии (0)

  Програма «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» побудована з урахуванням основних підходів і положень програми «Культура життєвого самовизначення», розробленої творчим колективом у рамках проектної діяльності Християнського дитячого фонду. Водночас її інноваційність полягає в тому, що вона, з одного боку, фактично є першою спробою представити систему виховної роботи у сфері профілактики торгівлі людьми шляхом формування в учнівської молоді внутрішнього ціннісного стрижня та необхідних життєвих навичок. А з іншого – пропагує новітні засоби технологічного забезпечення виховного процесу.

   Впроваджує програму у 7 класі практичний психолог Савчук Тетяна Миколаївна у змісті якої зроблено акцент на формуванні таких життєвих навичок, як спілкування, прийняття рішень, критичне мислення, управління емоціями, стресами та конфліктними ситуаціями, формування цінностей тощо. Саме розвиток цих життєвих навичок школяра є важливою умовою профілактики торгівлі людьми в громаді, оскільки готує особистість на порозі самостійного життя до попередження життєвих криз, аморальної чи протиправної поведінки, недопущення маніпуляції тощо.

 

Просмотров: 31  | Дата: 12.04.2018 | Комментарии (0)

  В особистих кабінетах учасників пробного тестування та на сервісі «Визначити результати пробного ЗНО» розміщені результати пробного ЗНО з історії України, математики, біології, географії,  фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов. Пробне тестування з цих предметів відбулося 31 березня. Про це повідомляє прес-служба УЦОЯО.

Результати за шкалою 1–12 та шкалою 100–200 отримали лише ті учасники, які ввели свої відповіді до сервісу визначення результатів. Таблиці переведення тестових балів розміщені в розділі «Пробне ЗНО».

Робоча група Українського центру оцінювання якості освіти з питань установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів учасників пробного ЗНО встановила пороговий бал з кожного предмета:

історія України – 29; математика – 12; біологія – 26; географія –30; фізика – 15; хімія – 19; іноземні мови – 21.

 

Нагадуємо: з пробного ЗНО з української мови і літератури, яке відбулося 24 березня, встановлено поріг 24 тестові бали.

Пороговий бал – це кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. При встановлені порогу «склав/не склав» враховують кількість завдань у тестах і кількість учасників, які складали пробне ЗНО.

Абітурієнти, результати яких були не нижчими від «порогового бала», отримали оцінку за шкалою 100–200 балів.

Нагадуємо, що результати пробного тестування не використовують для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до закладів вищої освіти.

 

 

Просмотров: 76  | Дата: 08.04.2018 | Комментарии (0)

Вхід на сайт

 Реєстрація
Новини ІППО Буковини (RSS)
Визначні дати
flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0019 Календар України
Пошук по сайту
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Письменники
Дихтинець на мапі
Архів записів
Дихтинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Copyright Inna Na, Michael © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz