Ви увійшли як Гість | Група "Гості" |  
Меню сайту
Вислови про школу
Точний час
Калькулятор
Відправити СМС
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 111
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 2
Користувачів: 1
Michael
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 30 31 »

 

   У суботу, 17 лютого, американська космічна компанія молодого мільярдера Ілона Маска SpaceX проведе черговий запуск Falcon 9. Згідно з планом, багаторазова ракета виведе на орбіту іспанський супутник Paz та два тестових супутники для роздачі інтернету - Microsat 2a і 2b. SpaceX планує вивести на орбіту мережу, яка складатиметься з тисяч таких супутників. До 2027 року вони повинні забезпечити повне покриття Інтернетом всій поверхні Землі. Згідно з бізнес-планом, з 2019 по 2024 роки SpaceX виведе на орбіту 4425 супутників для роздачі інтернету. Раніше представники компанії розповідали, що «сузір'я» розташуються на низькій навколоземній орбіті на висоті 1110-1350 км - нижче, ніж традиційні геостаціонарні супутники. Завдяки цьому затримка при передачі сигналу складе всього 25-35 мілісекунд, при теперішніх значеннях 600 мілісекунд. Всього SpaceX обіцяє забезпечити Інтернетом мільярди людей, в тому числі жителів віддалених і сільських регіонів. Система Starlink буде передавати сигнал безпосередньо на станції і термінали в будинках користувачів.

Це дозволить провести Інтернет в регіони, де раніше доступ до мережі був відсутній.При цьому швидкість з'єднання навіть в найвіддаленіших точках буде доходити до 1024 Мбіт/с. Супутниковий бізнес повинен стати головним джерелом прибутку для SpaceX. Згідно з внутрішніми документами компанії, до 2025 року цей напрям надасть SpaceX прибуток в розмірі $ 30 млрд і операційний прибуток $ 15-20 млрд. Частина прибутку SpaceX планує витратити на космічну програму польотів на Марс. Ще в 2015 році, коли Ілон Маск вперше представив проект Starlink, він зазначив, що зароблені на супутниках кошти підуть на «будівництво міста на Марсі». 

Старт та приземлення ракети Falcon.

 Історія успіху та мрії Ілона Маска

За матеріалами сайту HIGHTECH.FM

 

 

 

Просмотров: 95  | Дата: 15.02.2018 | Комментарии (0)

  10-11 лютого 2018 року в м. Чернівці проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об'єднань.

  Команду Путильського району "Олімп" представляли 39 учнів освітніх закладів Путильщини, з яких 14 школярів стали переможцями та здобули призові місця! Серед них є й учні нашої школи.

ІІ місце:

  Митроняк Інесса, учениця 10 класу Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, – в секції математики – науково-дослідницька робота «Метод математичної індукції. Сумування». Протокол тут.

                       Керівник – Грицюк Надія Павлівна, вчитель математики Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІІ місце:

    Скрипчук Владислав, учень 10 класу Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, – в секції екології – науково-дослідницька робота «Тест на кресс-салат».

Протокол тут.

               Керівник – Савчук Марія Миколаївна, вчитель біології Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

Просмотров: 72  | Дата: 14.02.2018 | Комментарии (0)

   

     Школам надали список проектів підручників для 5-х класів, з якого заклади повинні обрати потрібні їм. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки від 6 лютого №1/9-79 “Про вибір та замовлення підручників для 5 класу”, розміщеному на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Відповідно до наказів МОН України від 10.01.2018 № 22 “Про надання грифа “Рекомендовано Міністерством освіти і науки України” підручникам для 5 класу закладів загальної середньої освіти”, від 16.01.2018 № 41 “Про затвердження переліку підручників для 5 класу закладів середньої освіти, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році та листа МОН від 06.02.2018 № 1/9-79 “Про вибір та замовлення підручників для 5 класу” педагогічна рада нашої школа затвердила вибір вчителів щодо вибору підручників для навчання п'ятикласників з 2018-2019 навчального року. Детальніше тут.

 

Просмотров: 79  | Дата: 13.02.2018 | Комментарии (0)

      З 6 лютого в Україні стартувала реєстрація для участі в ЗНО-2018. Охочим узяти участь у ЗНО необхідно за допомогою сервісу «Зареєструватися» сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.

Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів. Комплект документів учні, які цьогоріч проходять ДПА у формі ЗНО, подають до закладу освіти, у якому навчаються, а решта осіб надсилає самостійно (бажано рекомендованим листом) на адресу регіонального центру, указану в контрольно-інформаційному листі.

   Рекомендації щодо реєстрації, у тому числі перелік документів, необхідних для реєстрації, розміщено в розділі «Учасникам/Процедура реєстрації».Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані учням, які складають ДПА у формі ЗНО до закладу освіти, у якому вони навчаються. Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації. Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. На інформаційній сторінці буде розміщено інформація про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати проходження тестування.

Просмотров: 101  | Дата: 06.02.2018 | Комментарии (0)

  6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій  кожну людину, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. День безпечного Інтернету (SID) організовано мережами Insafeта INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми та молоддю. Детальніше тут.

 

Просмотров: 43  | Дата: 05.02.2018 | Комментарии (0)

    3 лютого 2018 року на базі Чернівецького вищого професійно-технічного училища радіоелектроніки відбулося урочисте відкриття фінального етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започатковано у вересні 2010 року Указом Президента України.

Мета конкурсу: вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, заохочення учнів та студентів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури і вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

 Наша учениця 10 класу Митроняк Інесса представляла на конкурсі нашу школу, район та і область в цілому. Вчитель - Амаркулес Марія Богданівна. Успіхів!!!

 

Просмотров: 50  | Дата: 05.02.2018 | Комментарии (0)

   23 січня на базі Путильської гімназії проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Міжшкільного учнівського наукового товариства «Учнівський олімп». На цьогорічний конкурс було представлено 53 науково-дослідницькі роботи. На захисті науково-дослідницьких робіт юні науковці демонстрували вміння представляти, аргументувати свої судження, дискутувати, вести дебати, доводити свою правоту, ставити питання, розв’язувати проблемні ситуації. 

Щиро дякуємо педагогічним працівникам, що були керівниками учнівських науково-дослідницьких робіт та  посприяли подальшому розвитку творчих здібностей учнів, формування у них вмінь і навичок та оволодіння ними технологіями дослідницької діяльності.

Вітаємо переможців І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2017/2018 навчальному році, учнів нашої школи та їх наставників!

 

Автор роботи Клас  Номінація Назва роботи Керівник роботи

Митроняк Інесса

10 Математика Метод математичної індукції. Сумування

Грицюк Надія

Павлівна

Скрипчук Владислав 10 Екологія Тест на кресс-салат Савчук Марія Миколаївна
Амаркулес Антон 10 Журналістика Історія газети "Карпати" Фокшек Віталій Васильович

Митроняк Інесса

10 Педагогіка Григорій Сковорода – педагог-новатор ХVІІІст. Матіос Наталія Олексіївна

 

Просмотров: 79  | Дата: 27.01.2018 | Комментарии (1)

  #ЮрчикМсйбутнєУкраїни #тамдедіти   New video

basic information in english is here  

   Святий Миколай для чемних діток може виконати будь-яке бажання! В цьому ми переконалися 5 січня, коли дізналися про таку важливу новину для школярика Юрчика Синиці з Дихтинецької школи. Зусиллями добрих людей зі всього світу було зібрано 60000 євро для трансплантації нирки цьому хлопчикові!!! Уявіть собі!!! Така величезна сума зібрана для цієї дитини впродовж всього двох місяців! Як можна не дякувати нашій українській Матері Терезі – Марті Левченко та створеному нею благодійному фонду "Я - Майбутнє України", яка зуміла своїм неперевершеним авторитетом переконати людей в необхідності допомоги цьому хлопчику? Як можна не дякувати нашій українській зірковій телеведучій "1+1" Наталії Мосейчукяка в телеефірах ТСН виділяла бодай хвилинку, щоб люди були милосердними до цього хлопчика, а сама особисто щоденно допомагала цій родині? Відео тут.

    Як можна не дякувати 10-річній київській школярці Валюсі Литвин, яка організувала аукціон з продажу своїх малюнків в Facebook, а виручені 4000 гривень перерахувала в фонд лікування Юрка, якого вона ніколи не бачила? Як можна не дякувати вчителям та учням Дихтинецької школи, де вчиться хлопчик, які переклали всю інформацію про хворобу школярика англійською мовою та розповсюдили її по всіх соціальних мережах, по багатьох закритих групах Facebook для українців-емігрантів і дали можливість українцям всього світу взяти участь в порятунку дитини? Мама хлопчика безмежно вдячна українкам-заробітчанкам з Франції, Іспанії, Італії, Німеччини, США, Чехії, Польщі за фінансову підтримку! Зовсім незнайомі люди передавали їй мікроавтобусами з-за кордону по 500-700 євро, які були зароблені там нелегкою працею. Львівська фірма "Алатон" перерахувала на рахунок мами дитини 250000 гривень! А які молодці наші місцеві волонтери, педагогічні колективи шкіл району, працівники інших сфер!!! Учень 10-го класу нашої школи Скрипчук Владислав продав свої кращі картини, щоб 600 грн. покласти до Юрчикової скарбнички. Уродженка Путили, а зараз жителька міста Детройт (США), Галина Тонієвич передала від себе особисто,  Іванки Бомк та 76-го відділу Союзу Українок Америки (UNWLA-76th Branch) 1200 доларів США для лікування Юрка. Іванюк Марія, працівниця центру зайнятості, глибоко перейнялася бідою цієї сім’ї, влаштувавши благодійний аукціон. Наша колишня випускниця, а зараз громадянка Йорданії, Наталія Євдощек, збирала кошти для операції маленького українця серед своїх співгромадян. Приватний підприємець з Путильщини Микола Юрнюк вніс на рахунок Анжели Володимирівни 1000 євро. Активно долучилися до збору коштів церковні громади району. Учні школи писали Юрчикові листи, підтримуючи його морально.
Всіх перерахувати неможливо. Дякуємо всім небайдужим людям, людям з Великим Серцем, які відгукнулися на горе батьків Синиці Юрія. 
Бог віддасть Вам сторицею! Молімося за те, щоб операція у Мінську пройшла успішно! З святами Вас! 
Разом - ми сила!

Номер відкритого рахунку мами Юрія в Приватбанку (Privatbank):

4149 4978 2570 6544 (UAH)

Synytsia Anzhela (тел. +38 098 953 72 78) 

basic information in english is here    New video    Реакція преси на цю подію

Просмотров: 622  | Дата: 07.01.2018 | Комментарии (0)

A pupil of Dykhtynets secondary school Yurii Synytsia suffers from a very rare disease – cystinosis. There are only a few children with this diagnosis in Ukraine. Yurii had been diagnosed for 4 years but during this period the illness had destroyed one kidney. Now the results of his analysis worsened and an immediate transplantation of a new kidney is required. The only donor suitable for this baby was his grandmother, but there's a new trouble - she has recently been diagnosed with cancer… Now only the external donor can save the child. He was examined in Minsk, Belarus (it took 1500 euros). The professor stated the transplantation of the kidney from the external donor is necessary. It costs 60 000 euros. These costs are unaffordable for the family. The boy is extremely clever. He wrote a letter to St Nickolas – it's a new kidney. Please, give him a chance! We've got 38% of the necessary sum of money and it'll be a real miracle for this lovely little boy if we manage to collect the rest. The parents have already sold out everything they could…

Mother's account number in Privatbank (Ukraine) is 

4149 4978 2570 6544 (UAH)     

or bank Western Union
Synytsia Anzhela (phone number +38 098 953 72 78). (dtschool@ukr.net)

She's a teacher of World literature at school. The volunteer, coordinator of charity projects for children in the fund “Future of Ukraine”: Facebook page – Marta Levchenko (phone number +38 050 243 69 71)

Help! We beg you to share this information via social networks with the button in the bottom of this page. We express our gratitude to those who have already responded to the family's grief and sent even a little sum for the boy's treatment.

You'll be rewarded a hundred times more. Attention! There is a video about Yurii Synytsia family. (From the volunteer's page) and a video about the volunteer.

#help

                                                               

 

    

#допомога

 

В учня 1 класу Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Юри Синиці лікарі виявили дуже рідкісне захворювання - ЦИСТИНОЗ. В Україні діточок з таким діагнозом всього декілька. Діагноз Юрчику ставили впродовж 4 років, але за цей час хвороба вже встигла "вбити" нирку. Зараз результати його аналізів знову погіршились і потрібна негайна пересадка нової нирки. Єдиним донором, який міг би підійти цій дитині була його бабуся, але нова біда, - вона захворіла на онкологію... Тепер його порятунок може бути лише не від родинного донора. Вони пройшли обстеження, яке коштувало 1500 євро, у Мінську. Професор констатував, що потрібна пересадка нирки від стороннього донора, яка коштуватиме 60000 євро. З фінансами ситуація теж критична. Юрко неймовірно розумний і його лист-прохання до святого Миколая - це нова нирка.

   Просимо, дайте йому шанс! Назбирати цю суму, 38% якої вже є, - це буде наше з вами ще одне велике чудо для маленької людинки... Батьки, на жаль, спродали зі свого дому вже майже все…
Номер відкритого рахунку мами Юрія в Приватбанку (Privatbank):

4149 4978 2570 6544 (UAH)

або через Western Union

  Synytsia Anzhela (тел. +38 098 953 72 78) (dtschool@ukr.net) 

Синиця Анжела Володимирівна вчитель зарубіжної літератури Дихтинецької ЗОШ. 
Номер мобільного телефону київської волонтерки, координатора благодійних проектів для дітей в фонді Майбутнє України, яка опікується ситуацією з Юрієм:

050 243 69 71 (Сторінка у Facebook - Марта Левченко)

Допоможіть! Просимо поширити цю інформацію через соціальні мережі, клацнувши на кнопочки внизу цієї сторінки. Дякуємо всім небайдужим людям, які вже відгукнулися на горе цієї сім'ї та перерахували хоча б невелику суму для лікування хлопчика.

Бог віддасть Вам сторицею!

Увага! Тут можна переглянути відеоролик про сім'ю Юрія Синиці. (Взято зі сторіночки волонтерки) та відео про діяльність волонтерки.

Особлива подяка зірковій телеведучій телеканалу "1+1" Наталії Мосейчук, яка залучає всі свої можливості для допомоги в порятунку Юрасика. Лист Наталії Мосейчук до Юрасика. 

Мама хлопчика безмежно вдячна українкам Франції, Іспанії, Італії, Німеччини, США за фінансову підтримку!

         

Просмотров: 2216  | Дата: 04.12.2017 | Комментарии (0)

Вхід на сайт

 Реєстрація
Новини ІППО Буковини (RSS)
Визначні дати
flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0019 Календар України
Пошук по сайту
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Письменники
Дихтинець на мапі
Архів записів
Дихтинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Copyright Inna Na, Michael © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz