Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Квітень » 07

Юні атлети Путильщини  3 квітня приймали участь у чемпіонаті області з вільної боротьби cеред юнаків 1999-2000 р.н. У змаганнях від нашого району взяли участь 4 спортсмени - це борці Дихтинецької та Киселицької ЗОШ. Федюк Борис показав хорошу, змістовну боротьбу, отримавши переконливі перемоги над іншими спортсменами  області. Він пройшов у  фінал та  виборов II місце у ваговій категорії 46 кг.

Полудніцин Іван виборов III місце у ваговій категорії 58 кг.  Рильчук Йонатан та Тодосійчук Богдан, пройшовши у напівфінал боролися за III місце, але  програли і стали лише четвертими. Змагання проводились на досить високому рівні, обслуговувались кваліфікованими суддями, а переможці та призери змагань були нагороджені медалями та дипломами відповідних ступенів.

Молодці наші хлопці, правда? І в спорті перші, і в навчанні теж не відстають. Вітаємо!!!

Просмотров: 341  | Дата: 07.04.2016 | Комментарии (0)