Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Лютий » 11

6 лютого у селі Банилів Вижницького району відбувся Міжобласний турнір з вільної боротьби пам’яті Танасія Андрича, який ось уже чотири роки поспіль збирає талановиту і перспективну спортивну молодь. Збірна борців  Путильського району  під керівництвом тренера-викладача  Путильської РДЮСШ відділу освіти Прокоп'юка С.Ю. взяла участь в цьому турнірі. Головними вболівальниками і спонсорами команди Путильщини виступили вчитель фізичного виховання Різак Василь Іванович та сільський голова Труфин Микола Власійович. Змагалися 133  юних борці з Чернівецької, Хмельницької, Івано-Франківської областей та республіки Молдови, серед яких були  срібні та бронзові призери України.

Наш район представляли  борці Дихтинецької, Замогильної та  Путильської ЗОШ. П`ять наших борців, вигравши поєдинки, пройшли у фінал. У фіналі  учень Замогильної школи Рильчук Давид  виборов  I місце у ваговій категорії 46 кг. У напівфіналі учень Дихтинецької школи Ларіон Іван - III місце у ваговій категорії 33 кг, а учень Замогильної школи Рильчук Веніамін - III місце у ваговій категорії 27 кг. Перчик Олександр, Перчик  Роман  (Путильська ЗОШ) та Чвиль Іван (Дихтинецька ЗОШ)  посіли  IV місце у своїх категоріях. Переможці та призери змагань нагороджені медалями, кубками та грамотами. Це круто, хлопці!!!

Просмотров: 438  | Дата: 11.02.2016 | Комментарии (0)