Користувачів: 0

Головна » 2017 » Жовтень » 21 » Перемога юного атлета школи
21:39
Перемога юного атлета школи

18 жовтня у спортивному комплексі Чернівецької ДЮСШ відбулись змагання обласної спартакіади школярів з вільної боротьби. Збірна команда району, у складі якої перебував і учень 11 класу Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Шміляк Ростислав, зайняла п'яте загальнокомандне місце. В особистому заліку юнаки Путильщини в напруженій боротьбі здобули 5 дипломів. Наш юний атлет Шміляк Ростислав виборов ІІІ місце у ваговій категорії до 76 кг та нагороджений дипломом ІІІ ступеня. Вітаємо!

Школярі вдячні Дихтинецькому сільському голові Труфину Миколі Власійовичу за сприяння та допомогу в створенні умов для спортивних тренувань та участі у різноманітних змаганнях і турнірах. Багато теплих слів пошани заслуговують директор Путильської ДЮСШ Ключан Світлана Василівна та тренер Прокоп’юк Сергій Юрійович за великі зусилля для розвитку та популяризації вільної боротьби серед молоді. Низький Вам уклін!

Переглядів: 781   | Рейтинг: 0.0/0