Ви увійшли як Гість | Група "Гості" |  
Меню сайту
Вислови про школу
Точний час
Калькулятор
Відправити СМС
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 112
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 31 32 »
Під такою назвою 7 травня 2014 року, вже вдруге на теренах Буковини, відбувся обласний етап конкурсу учнівських творів-есе та учнівська науково-дослідна конференція. Місцем проведення інтелектуальних змагань став філософсько-правововий ліцей № 2 м.Чернівці. У відкритті конкурсу взяли участь: завідувач кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та державного управління Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, керівник кафедри імені Жана Моне, доктор політичних наук, професор Анатолій Круглашов; головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, кандидат політичних наук Оксана Сакрієр; інші науковці та педагоги краю. Під час презентації робіт учні довели, що їм не байдужа доля України та її майбутнє вони бачать у європейському просторі. Роботи та виступи учасників оцінювало висококваліфіковане журі. Переможцем став учень 10 класу Кельменецького ліцею Юрій Білобрицький. ІІ місце здобула Марія Кермач, учениця 10 класу Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району 

 

Просмотров: 140  | Дата: 11.05.2014 | Комментарии (0)

Вклоняємося Вічному вогню,
Вклоняємось доземно всім солдатам,
Що міряли дороги крізь війну,
Щоб нам сьогодні мріяти й кохати.

 

Просмотров: 59  | Дата: 09.05.2014 | Комментарии (0)

Христос Воскрес!
Христос Воскрес!
Христос Воскрес! – десь пролунало,
І на душі святково стало.
Ось кошики із рушниками
Несуть до церкви із пасками.
Святково свічки засвітились,
І всі частунки освятились.
Христос воскрес – лунають дзвони.
Хай зникнуть всякі перепони!

 

Просмотров: 48  | Дата: 20.04.2014 | Комментарии (0)

Благословен той день і час,
Коли прослалась килимами,
Земля, яку сходив Тарас малими, босими ногами,
Земля, яку скропив Тарас дрібними росами-сльозами.

Кожна нація має свого пророка: поляки – Міцкевича, німці – Гете, англійці – Шекспіра, Росія гордиться своїм Пушкіним, а ми, українці, пишаємось Тарасом Шевченком. Сьогодні ж весь світ має щасливу нагоду долучитися до надзвичайно зворушливої, важливої, відповідальної події – 200-річчя від дня його народження. Роковини поета припадають на весну, коли природа пробуджується до життя, спонукає до благородних вчинків або ж змінює не лише свідомість людей, але й хід історії. «Нам треба твого голосу, Тарасе!» – саме під таким девізом проходять дні Шевченкової слави в Дихтинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вчителі та учні активно долучилися до того, щоб дух Кобзаревого слова донісся до кожного дитячого серця, щоб поетові слова стали близькими та зрозумілими всім. Учні школи прийняли участь у конкурсі обдарованої учнівської молоді «Об’єднаймося ж, брати мої». Роботу Євенчука Дмитра (9-А клас) – збірку поезій «В полоні муз» – визнано кращою. Шевченківські дні розпочалися тематичною лінійкою «У вінок шани Кобзареві», де наймолодші школярі – першокласники розповіли свої перші вірші. Вчителі-філологи та учні 10-11 класів провели науково-практичну конференцію «Ну що б, здавалося, слова…» та створили тематичну папку з числа її кращих робіт. Учні 9-11 класів захищали власні літературні проекти «Стежками Кобзаревого життя». Пам’ятаймо, що Шевченко – Апостол нашої літератури, він прийшов відкрити нам стовпи, на яких тримається людина і людський світ: Любов і Красу, Добро і Правду. 

Є в Шевченка народження дата,
Дати смерті в Шевченка нема!

 

Просмотров: 80  | Дата: 10.03.2014 | Комментарии (0)

У 2013-2014 навчальному році учні школи вибороли 45 призових місць на ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. На ІІІ (обласному) етапі завойовано чотири призових місця з таких дисциплін: 
І місце – Лікар Альона, 10-А кл. 
(українознавство, вчитель Амаркулес М.Б.); 
ІІІ місце – Труфин Віталій, 10-А кл. 
(трудове навчання, вчитель Кречун М.Т.); 
ІІІ місце – Маковійчук Оксана, 9-А кл. 
(трудове навчання, вчитель Михайлюк Н.В.); 
ІІІ місце – Космачук Ганна, 11 кл.
(українознавство, вчитель Амаркулес М.Б.); 
Непогані результати на обласних олімпіадах з астрономії та хімії показала учениця 11 класу Скидан Тетяна, Лікар Альона з німецької мови, Федюк Петро на експериментальному турі з хімії, але на превеликий жаль вони не ввійшли в число призерів. 
А Лікар Альона відстоюватиме честь області на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з українознавства. 
Щиро вітаємо всіх Вас! 

 

Просмотров: 96  | Дата: 02.03.2014 | Комментарии (0)

Великою популярністю в нашій школі користується робота екологічного гуртка «Юні друзі природи», в якому займаються 16 школярів. Керівником гуртка є вчитель біології Труфин Ярослава Василівна. Староста - Ямніцька Богдана (6 клас). На гуртку учні вивчають представників флори та фауни рідного краю, знайомляться з умовами іх існування. Тут поєднуються теоретичні матеріали із безпосереднім спілкуванням з природою – проведенням екскурсій, фенологічних спостережень, виконанням практичних та дослідницьких робіт. 

      

Гуртківці вже відзначилися участю у різних конкурсах районного та обласного рівнів, а саме: участю в обласному екологічному конкурсі «Живи, Земле!», у Всеукраїнській трудовій акції «Галерея кімнатних рослин», де вони посіли третє місце. Зараз гуртківці беруть участь у створенні екологічного проекту «Вплив сміттєзвалищ на навколишнє середовище та способи боротьби з ними». В кінці березня вони будуть представляти свою роботу на обласному конкурсі «Юний дослідник» з проектом «Вплив різного ступеня забруднення ґрунту нафтою на рослини». Сподіваємося на хороші результати!

   

Просмотров: 145  | Дата: 28.02.2014 | Комментарии (0)

9 лютого 2014 року в районному будинку культури смт.Путила відбувся районний етап ХVІІІ-го обласного конкурсу серед команд юних інспекторів руху КВН-2014. Конкурс проводився з метою залучення широкого загалу школярів до участі в роботі спрямованій на запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, змістовного дозвілля школярів та молоді. Журі конкурсу високо оцінило неординарний гумористичний підхід команд до висвітлення тематики змагань. Відтак, за рішенням журі беззаперечну перемогу здобула команда «Вікенд» Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ст. (капітан команди Бубряк Діана, учениця 10-А класу. Керівник команди - Марусяк С.В.). А вже 13 лютого 2014 року "Вікенд" захищала честь району на ХVІІІ обласному етапі конкурсу в м.Вижниця. Членів журі вразила підготовка нашої команди, артистичність, влучність гумору, художнє втілення задуму, оригінальність виступів. За рішенням журі команда «Вікенд» виборола ІІ місце в конкурсі та відзначена, як найоригінальніша команда. Вітаємо! Удачі, творчості, натхнення. Творчих здобутків.
                        

 

Просмотров: 86  | Дата: 14.02.2014 | Комментарии (0)

З метою популяризації інноваційної діяльності шкільних бібліотек в умовах модернізації національної системи освіти, протягом листопада-грудня 2013 року в районі проходив конкурс «Шкільна бібліотека». Приємно відзначити, що переможцем І етапу цього конкурсу в номінації «Шкільна бібліотека - інформаційний центр навчального закладу» визнано бібліотеку нашої школи. Нагороджено дипломом І ступеня Євенчук Оксану Іванівну - бібліотекаря Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. 
Ура! 

 

Просмотров: 119  | Дата: 01.02.2014 | Комментарии (0)

20 січня на базі Путильської гімназії проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Міжшкільного учнівського наукового товариства «Учнівський олімп», який став справжнім святом науки, творчого пошуку. З щирими словами привітань до юних науковців та їх наставників звернулися В.О.Гребенщиков, начальник відділу освіти, молоді та спорту; П.В.Шкрібляк, директор філії «Гуцульщина» Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії; І.М.Зеленчук, старший науковий співробітник цієї ж філії. В підсумковому наказі райво відзначено, що наукове товариство «Творчість» Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів є одним з найкращих, де науково-дослідницькі роботи виконані на високому рівні та оформляються згідно правил МАНу. А ось так виглядає список учасників та переможців конкурсу нашої школи. Шість переможців 8 лютого захищатимуть свої НДР в м.Чернівці.

 

 

 

Просмотров: 57  | Дата: 25.01.2014 | Комментарии (0)

Відповідно до наказів по відділу освіти Путильської райдержадміністрації №№204-238 «Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін» та протоколів засідань журі предметних олімпіад у 2013-2014 навчальному році, учні нашої школи вибороли 45 призових та переможних місць на районному рівні(4 із них у конкурсі з українознавства). Перших місць – 10, других – 17, третіх – 18. Найвагоміші перемоги (перші місця) здобули Федюк Петро (хімія, 9-А клас), Скидан Тетяна (хімія, екологія, астрономія, 11 клас), Космачук Ганна (правознавство, українознавство, 11 клас), Лікар Альона (німецька мова, українознавство, 10-А клас), Маковійчук Оксана (трудове навчання, 9-А клас), Труфен Віталій (трудове навчання, 10-А клас).
Ви наша гордість і надія! 
Молодці! 

 

 

 

Просмотров: 53  | Дата: 20.01.2014 | Комментарии (0)

Вхід на сайт

 Реєстрація
Новини ІППО Буковини (RSS)
Визначні дати
flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0019 Календар України
Пошук по сайту
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Письменники
Дихтинець на мапі
Архів записів
Дихтинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Copyright Inna Na, Michael © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz