Ви увійшли як Гість | Група "Гості" |  
Меню сайту
Вислови про школу
Точний час
Калькулятор
Відправити СМС
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 114
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 31 32 »

Як і по всій країні 29 травня в школі продзвенів останній дзвінок, а вже 30 травня відбувся випускний вечір. 22 випускники покидають шкільну лаву. На урочистій лінйці випускників привітали директор школи Черкач П.І., заступники директора Савчук М.М., Грицюк Н.П., класний керівник Скидан О.М., голова батьківського комітету школи, сільський голова Труфен М.В., представник Путильської райдержадміністрації Нестор В.Ю. Понад 150 всякого роду дипломів, грамот переможців олімпіад, конкурсів було вручено нашим школярам як підсумок роботи школи в цьому навчальному році.
Нехай Вам щастить, дорогі випускники!!!
Сьогодні Ви зі світлою печаллю
Ступили всі через шкільний поріг...
Хай буде Вам безмежний вальс прощальний
Провісником незвіданих доріг...

 

Просмотров: 72  | Дата: 30.05.2014 | Комментарии (0)

Як стало нещодавно нам відомо, 31 січня 2014 року в Представництві Європейської Комісії в Чеській Республіці в Празі відбулося вручення нагород митцям Європейською Спілкою Творчості (EUU). Наш земляк, випускник школи, уродженець села Дихтинець, Павло Васильович Бубряк нагороджений золотою медаллю Європейської унії. Цю високу нагороду він отримав як український патріот, талановитий митець, що активно бореться за демократію, європейські цінності, права людини та мир на європейському континенті а також за творчу працю та вагомий внесок в літературну, музичну та суспільну діяльність на теренах Європи. А ще ми знаємо, що він є співаком і композитором, засновником гурту "Сузiр'я Карпат" а також Головою Асоціації українців у Чехії. Цієї високої нагороди в свій час були також удостоєні гітарист групи «Роллінг Стоунз» Мік Джагтер, російська балерина Майя Плесецька, іспанський оперний співак Плачідо Домінго. А ще стало відомо, що в одному із грандіозних проектів Чеського телебачення, ретрофільмі-серіалі "Перша Республіка" Павло Бубряк зіграв роль багатого банкіра. В фільмі відображається життя однієї багатої родини на фоні історичних подій першої Чеської Республіки періоду 1918-1938 років. Епізодична роль дісталась ще одному нашому земляку-дихтинчанину Олександру Стеблюку. Серіал вже вийшов на екрани чеського телебачення. Вітаємо! Ми пишаємося такими своїми земляками і випускниками!

 

Просмотров: 74  | Дата: 21.05.2014 | Комментарии (0)

В нашій школі 19 травня 2014 року було проведено день цивільної оборони. Провів його начальник цивільної оборони об'єкту, директор школи Черкач П.І. Цей захід проходив як підсумкове заняття з практичної перевірки рівня знань та навичок, отриманих учнями упродовж року, а також у якості підготовки захисту навчального закладу до надзвичайних ситуацій. Школярі відпрацьовували навички поводження у надзвичайних ситуаціях – вихід із приміщення школи відповідно до планів евакуації під час пожежі, вибуху, розлиття небезпечних речовин. Класні керівники, медсестра школи Пелипко С.Ю., вчитель предмету "Захист Вітчизни" Чечул П.В. додатково нагадали учням правила безпечної поведінки в побуті та на вулиці. Молодші учні демонстрували навички одягання протигазу, старшокласники – правила користування вогнегасником та надання домедичної допомоги. Старшокласники показували дітлахам як правильно одягати бойовий одяг, прокладати рукавну лінію, гасити пожежу, а також продемонстрували аварійно-рятувальне обладнання, яке використовується при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 

Просмотров: 60  | Дата: 20.05.2014 | Комментарии (0)

З метою пропаганди й збереження славних українських традицій серед дітей, молоді, батьків та й просто помилувати око розмаїттям вишивок, 15 травня 2014 р. у Дихтинецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося Свято української вишиванки. У кабінетах, шкільних коридорах рясніло від святково вбраної життєрадісної малечі. Підтримали ініціативу організаторів свята всі вчителі й батьки: мами, татусі – усі вбралися в надзвичайної краси вишиванки! «Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті, - вважає директор школи Черкач П.І. – і якщо діти й батьки активно підтримали ідею проведення такого свята, то це говорить про те, що вони відчувають себе справжніми українцями, бережуть культуру, звичаї й традиції». У День української вишиванки із родинних колекцій було організовано виставку українських вишиваних рушників та сорочок. Учителі, старшокласники й батьки підготували цікаву розповідь про різновиди української національної вишивки й провели екскурсії для учнів. Запам’ятається Свято вишиванки й чудовим концертом, у якому взяли участь учителі й учні навчального закладу. На сцені звучали поезії й українські народні пісні. 

 

Просмотров: 104  | Дата: 16.05.2014 | Комментарии (0)

7 травня 2014 року у нашій школі відбулося свято краси та інтелекту «Міс Школярочка-2014» серед учениць 4-Б класу. Організувала підготовку до свята та провела його класовод Литовченко Оксана Іванівна. Вона приготувала конкурсанткам нелегкі випробування: учасниці спробували себе в ролі артисток, продемонстрували свою обізнаність у сфері різних навчальних дисциплін, свої таланти. Претендентками на звання «Міс Школярочка-2014» були: Лазорко Каріна, Тонієвич Мар’яна, Микитчук Ольга, Ковбиш Олеся, Коубіш Олена, Фокшек Інга, Ковбіш Олеся, Чвиль Тетяна, Грималюк Марія. Всі дівчатка творчо проявили себе, у кожному етапі конкурсу було виявлено неабиякі старання, кмітливість, винахідливість. З боку глядачів було відчутно значну підтримку зі сторони батьків та однокласників. Суддівська колегія на чолі із заступником директора з навчально-виховної роботи Грицюк Надією Павлівною вирішила визнати переможницями шкільного конкурсу «Міс Школярочка-2014» учениць Лазорко Каріну та Тонієвич Мар’яну! Інші учасниці отримали титули «Міс Чарівність», «Міс Ерудит», «Міс Артистичність». Висловлюємо щиру вдячність батькам класу за організацію чудового свята, за креативний підхід до справи та за теплу атмосферу!

 

Просмотров: 123  | Дата: 14.05.2014 | Комментарии (0)

Під такою назвою 7 травня 2014 року, вже вдруге на теренах Буковини, відбувся обласний етап конкурсу учнівських творів-есе та учнівська науково-дослідна конференція. Місцем проведення інтелектуальних змагань став філософсько-правововий ліцей № 2 м.Чернівці. У відкритті конкурсу взяли участь: завідувач кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та державного управління Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, керівник кафедри імені Жана Моне, доктор політичних наук, професор Анатолій Круглашов; головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, кандидат політичних наук Оксана Сакрієр; інші науковці та педагоги краю. Під час презентації робіт учні довели, що їм не байдужа доля України та її майбутнє вони бачать у європейському просторі. Роботи та виступи учасників оцінювало висококваліфіковане журі. Переможцем став учень 10 класу Кельменецького ліцею Юрій Білобрицький. ІІ місце здобула Марія Кермач, учениця 10 класу Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району 

 

Просмотров: 150  | Дата: 11.05.2014 | Комментарии (0)

Вклоняємося Вічному вогню,
Вклоняємось доземно всім солдатам,
Що міряли дороги крізь війну,
Щоб нам сьогодні мріяти й кохати.

 

Просмотров: 63  | Дата: 09.05.2014 | Комментарии (0)

Христос Воскрес!
Христос Воскрес!
Христос Воскрес! – десь пролунало,
І на душі святково стало.
Ось кошики із рушниками
Несуть до церкви із пасками.
Святково свічки засвітились,
І всі частунки освятились.
Христос воскрес – лунають дзвони.
Хай зникнуть всякі перепони!

 

Просмотров: 52  | Дата: 20.04.2014 | Комментарии (0)

Благословен той день і час,
Коли прослалась килимами,
Земля, яку сходив Тарас малими, босими ногами,
Земля, яку скропив Тарас дрібними росами-сльозами.

Кожна нація має свого пророка: поляки – Міцкевича, німці – Гете, англійці – Шекспіра, Росія гордиться своїм Пушкіним, а ми, українці, пишаємось Тарасом Шевченком. Сьогодні ж весь світ має щасливу нагоду долучитися до надзвичайно зворушливої, важливої, відповідальної події – 200-річчя від дня його народження. Роковини поета припадають на весну, коли природа пробуджується до життя, спонукає до благородних вчинків або ж змінює не лише свідомість людей, але й хід історії. «Нам треба твого голосу, Тарасе!» – саме під таким девізом проходять дні Шевченкової слави в Дихтинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вчителі та учні активно долучилися до того, щоб дух Кобзаревого слова донісся до кожного дитячого серця, щоб поетові слова стали близькими та зрозумілими всім. Учні школи прийняли участь у конкурсі обдарованої учнівської молоді «Об’єднаймося ж, брати мої». Роботу Євенчука Дмитра (9-А клас) – збірку поезій «В полоні муз» – визнано кращою. Шевченківські дні розпочалися тематичною лінійкою «У вінок шани Кобзареві», де наймолодші школярі – першокласники розповіли свої перші вірші. Вчителі-філологи та учні 10-11 класів провели науково-практичну конференцію «Ну що б, здавалося, слова…» та створили тематичну папку з числа її кращих робіт. Учні 9-11 класів захищали власні літературні проекти «Стежками Кобзаревого життя». Пам’ятаймо, що Шевченко – Апостол нашої літератури, він прийшов відкрити нам стовпи, на яких тримається людина і людський світ: Любов і Красу, Добро і Правду. 

Є в Шевченка народження дата,
Дати смерті в Шевченка нема!

 

Просмотров: 86  | Дата: 10.03.2014 | Комментарии (0)

У 2013-2014 навчальному році учні школи вибороли 45 призових місць на ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. На ІІІ (обласному) етапі завойовано чотири призових місця з таких дисциплін: 
І місце – Лікар Альона, 10-А кл. 
(українознавство, вчитель Амаркулес М.Б.); 
ІІІ місце – Труфин Віталій, 10-А кл. 
(трудове навчання, вчитель Кречун М.Т.); 
ІІІ місце – Маковійчук Оксана, 9-А кл. 
(трудове навчання, вчитель Михайлюк Н.В.); 
ІІІ місце – Космачук Ганна, 11 кл.
(українознавство, вчитель Амаркулес М.Б.); 
Непогані результати на обласних олімпіадах з астрономії та хімії показала учениця 11 класу Скидан Тетяна, Лікар Альона з німецької мови, Федюк Петро на експериментальному турі з хімії, але на превеликий жаль вони не ввійшли в число призерів. 
А Лікар Альона відстоюватиме честь області на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з українознавства. 
Щиро вітаємо всіх Вас! 

 

Просмотров: 102  | Дата: 02.03.2014 | Комментарии (0)

Вхід на сайт

 Реєстрація
Новини ІППО Буковини (RSS)
Визначні дати
flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0019 Календар України
Пошук по сайту
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Письменники
Дихтинець на мапі
Архів записів
Дихтинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Copyright Inna Na, Michael © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz