Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Жовтень » 15

14 жовтня 2015 року в місті Чернівці відбулися обласні змагання з вільної боротьби серед юнаків. Вітаємо учнів Федюка Бориса (10 клас) та Федюка Петра (11 клас), які зайняли ІІІ місця в чемпіонаті Чернівецької області з вільної боротьби серед юнаків  у ваговій категорії 42 кг та 59 кг відповідно. Тренер - Прокопюк Сергій Юрійович. Вітаємо! Бажаємо подальших успіхів!

Ось що сказали наші переможці: "Спорт допомагає людині завжди бути у хорошій фізичній формі, а крім того він виховує характер та силу волі. Заняття спортом сприяють зміцненню здоров'я. А ще - дають відчути радість власних досягнень. Тоді краще розумієш ціну докладених зусиль та праці над собою."

Протягом двох тижнів з 23.09 по 05.10.2015 року проходили змагання з футболу в залік  71 районної спартакіади школярів серед  закладів освіти  району. Зональні змагання визначили чотири кращі команди, які й зустрілися 07.10.2015 року на районному стадіоні «Карпати». Ними виявилися команди  Довгопільської ЗОШ,  Путильської ЗОШ,  Селятинської  школи-інтернат та Дихтинецької ЗОШ.

Юні футболісти показали гарну, змістовну гру, чудову фізичну підготовку та велике бажання перемогти. В безкомпромісній боротьбі перше місце виборола команда Довгопільської ЗОШ. Друге місце зайняла команда  Путильської ЗОШ, третє - команда Дихтинецької ЗОШ (вчитель фізичного виховання   В.І. Різак).

Вітаємо!

В четвер, 15 жовтня 2015 року, команда школи  зайняла ІІ місце серед загальноосвітніх шкіл району в змаганнях з кросової підготовки. Члени команди - Довбуш Іван, Поляк Михайло, Полудніцин Іван, Скидан Василь, Троєцький Артур, Шміляк Ростислав, Торак Сергій, Бутенко Валентина, Захарюк Аліна, Карапка Олеся, Грамажора Діана, Микитчук Олена. Довбуш Іван буде захищати честь району на обласній спартакіаді!

Тренери - Гаврилащук Дмитро Васильович та Різак Василь Іванович. Молодці!

21 жовтня збірна школа зайняла 4 місце в районних змаганнях серед школярів з шахів. Особливо відзначилися учень 11-А класу Полудніцин Іван та учениця 10 класу Пантелюк Наталія. Всього на турнірі було заявлено 14 команд. Вітаємо!

Просмотров: 413  | Дата: 15.10.2015 | Комментарии (0)